Aktualizacja: 17.05.2016 11:58 Publikacja: 17.05.2016 11:46
City Link - inwestycja spółki Ronson w Warszawie
Foto: Materiały Inwestora
Osiedle City Link powstaje na stołecznej Woli, niedaleko stacji metra Rondo Daszyńskiego. Oferta obejmuje 184 mieszkania oraz pięć lokali usługowych. Ceny zaczynają się od 8850 za mkw. mieszkania. - City Link to dziś jeden z najlepiej sprzedających się projektów z naszego portfolio. Duża popularność dwóch pierwszych etapów inwestycji to zasługa m.in. dobrej lokalizacji - zaledwie 10 minut od biznesowego centrum stolicy - mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. - Atutem będzie również kolejna stacja drugiej linii metra, która będzie położona tuż obok osiedla - zachęca.
W 2024 r. rynek wyraźnie odbił dzięki obniżkom stóp w eurozonie i USA. Uwagę zwraca spory udział polskich inwestorów w transakcjach.
Pierwszy całkowicie elektryczny model Suzuki został właśnie zaprezentowany w Mediolanie. Produkcja e VITARY rozpocznie się wiosną przyszłego roku, a zapewne latem zobaczymy pierwsze egzemplarze na naszych drogach.
Najbardziej pogorszyła się ocena segmentu mieszkań na sprzedaż i na wynajem – wynika z analiz portalu Nieruchomosci-online.pl.
Białołęckie osiedle spółki Unidevelopment ma ekologiczny certyfikat BREEAM na poziomie „Very Good”. Impuls Marywilska ma być gotowy w 2026 roku.
Sytuacja na rynku nieruchomości sprzyja kupującym. Mogą do woli przebierać w mieszkaniach, negocjując ich ceny.
Klienci Warty mają możliwość leczenia nowotworów przy użyciu najnowocześniejszych metod na świecie. Ubezpieczenie Leczenie za granicą Plus może pokryć związane z tym koszty nawet do 2 mln euro.
Mieszkania i lokale usługowe przy al. Jana Pawła w Warszawie planuje Polski Holding Nieruchomości. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep.
Dobry program księgowy to podstawa funkcjonowania biura rachunkowego. Jego podstawowym zadaniem jej ułatwienie i przyspieszenie pracy księgowych. Dzięki temu, że program wykonuje podstawowe, powtarzalne zadania, profesjonaliści mogą się skupić na bardziej skomplikowanych zadaniach, lub zaoferować swoje usługi większej liczbie klientów.
Deweloperzy mają obowiązek podawać ceny i ich składowe w miejscu sprzedaży detalicznej – wskazał urząd. Podawanie cen w internecie byłoby dobrą praktyką.
Deweloper stawia na mniejsze biurowce. na które łatwiej znaleźć nabywców. Będą też nowe projekty mieszkaniowe.
Tłumu chętnych na mieszkania w 2024 roku nie było. Zniechęcały wysokie ceny i drogie kredyty. Malejący popyt wymusił korekty cen i na rynku pierwotnym, i na wtórnym. W tym roku będzie łatwiej o okazję. Możliwe są kilkuprocentowe przeceny.
Większy budżet na budownictwo społeczne i jawne ceny mieszkań deweloperskich – to nie ruchy Ministerstwa Rozwoju i Technologii, tylko posłów Polski 2050.
Założenie, że stroną w sprawie pozwolenia na budowę powinien być właściciel mieszkania, który nie zgadza się na inwestycję w innym „nad jego głową”, może wydawać się rozsądne. Jednak z woli ustawodawcy bez wykazania indywidualnego interesu prawnego nie może ono zostać zrealizowane.
Deweloperską spółką od marca pokieruje Tomasz Konarski związany wcześniej z YIT i Qualia Development.
Prawnicy Kancelarii KKLW z praktyki postępowań sądowych odnieśli sukces w sprawie o zapłatę za wykonane roboty budowlane. Trwający 12 lat proces klientowi kancelarii osłodziły wypłacone odsetki.
Nie we wszystkich miastach przerost oferty nad tempem sprzedaży mieszkań jest silny. Największa presja w Katowicach i w Łodzi - wynika z danych Otodom Analytics.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas