Aktualizacja: 15.10.2015 13:45 Publikacja: 15.10.2015 13:03
Foto: 123rf.com
Canon EXPO odbywa się w różnych częściach świata co 5 lat. Jest to najważniejsza cykliczna impreza wystawowa organizowana przez japoński koncern. Tegoroczna edycja odbywa się tylko w czterech lokacjach na świecie - Nowym Jorku, Szanghaju, Tokio oraz wspomnianym na wstępie Paryżu. Trzydniowa wystawa (13-15 października) jest okazją do zaprezentowania najnowszych dokonań oraz trendów panujących w branży technologicznej.
Liczba audytorów badających spółki giełdowe się zmniejsza. W grze pozostają tylko firmy, które mogą skutecznie odpowiedzieć na wyzwania – podkreślają członkowie zarządu BDO dr Anna Bernaziuk, Edyta Kalińska i Tomasz Reiter.
W Polsce główną barierą ciągle hamującą rozwój innowacji jest brak współpracy i przepływu informacji między światami nauki i biznesu – mówi Witold M. Orłowski, główny doradca ekonomiczny PwC w Polsce, Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Politechnika Warszawska.
Chociaż nowe, bardziej wymagające zasady raportowania niefinansowego obejmą na razie tylko duże spółki, to unijne regulacje muszą już uwzględniać również ich dostawcy z sektora MŚP.
Rafał Brzoska już wcześniej pomagał pasażerom linii lotniczych. Ale teraz jego pomysł jest nowatorski. Od 13 listopada w 8 krajach europejskich można nadać walizkę w paczkomacie InPostu. I nie płacić wywindowanych stawek przewoźników.
Samochód elektryczny znakomicie współpracuje z instalacją fotowoltaiczną, a uzupełnianie energii w akumulatorze przy pomocy domowych ładowarek jest nie tylko wygodne i tanie, ale też ekologiczne i przewidywalne.
To, że Niemcy przestrzegają obowiązujących przepisów, nie jest niczym nowym. Okazuje się jednak, że coraz częściej przestrzegają ich aż za bardzo. To działa jak hamulec dla gospodarki. I kosztuje miliardy euro.
Hiszpanie udowodnili, że niezawodność i stabilny rozwój są kluczem do zaufania, jakim obie marki darzą klienci.
Światowi giganci technologiczni prześcigają się w nietypowych kampaniach reklamowych, które mają przyciągnąć klienta znudzonego tradycyjnymi nośnikami. Canon postawił na miejski mural.
Japoński koncern pochwalił się najnowszymi produktami i usługami. Wszystko za sprawą odbywających się w Niemczech, największych na świecie targów branży poligraficznej.
Doroczne nagrody dla najciekawszych produktów do filmowania i fotografowania przyznało stowarzyszenie Technical Image Press Association.
Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku EISA przyznało doroczne nagrody dla najlepszych produktów elektroniki konsumenckiej w dziedzinie audio, foto, wideo i urządzeń mobilnych.
Jakość zdjęć robionych komórkami stawia pod znakiem zapytania przyszłość aparatów analogowych.
Inwazja smartfonów z funkcją robienia zdjęć podkopała pozycję producentów aparatów fotograficznych. Przyszłością branży są cyfrowe lustrzanki
Trzęsienie ziemi w Japonii może spowodować zwyżkę cen elektroniki konsumenckiej lub zniknięcie z półek niektórych gadżetów. W kataklizmie ucierpiały łańcuchy dostaw kilku kluczowych producentów
Sposobów na redukcję kosztów jest wiele. Można kupić nowy sprzęt i ustawić go w korytarzu zamiast w pobliżu biurek lub wprowadzić karty dostępu i zainstalować aplikacje do kontrolowania. Albo po prostu powierzyć to wszystko firmie zewnętrznej
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas