Aktualizacja: 22.02.2025 04:46 Publikacja: 28.01.2022 13:34
Foto: Mat. Prasowe
Nowy wygląd zyskają hole windowe na wszystkich piętrach. Całkowitą przemianę przejdzie również recepcja w holu głównym. Nieruchomość dostanie też podświetlaną elewację. Projekt wizualizacji przygotowało międzynarodowe studio architektoniczne Arch.
- Zmiany mają przyczynić się do podniesienia komfortu pracy najemców Marynarskiej Point 1. Prace remontowe będą uzupełnieniem wcześniejszych zmian. Zastosowano już m.in. proekologiczne i energooszczędne rozwiązania, dzięki którym nieruchomość zdobyła certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Excellent - mówi Agnieszka Węgrzyńska z działu powierzchni biurowych (reprezentacja właściciela) w firmie doradczej Savills.
Wolnych biur jest w Polsce ok. 3 mln mkw. Właściciele wynajmują je nietypowym najemcom. W cenie jest elastyczność.
Ponad 14,5 mln mkw., z czego 1,2 mln mkw. – w budowie. To całkowite zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej w Polsce - podaje REDD.
W niektórych biurach zobaczymy otwarte kuchnie niedaleko stref relaksu.
W pierwszych trzech kwartałach najemcy wynajęli we Wrocławiu 74 tys. mkw. biur. To 55 proc. średniej rocznej z lat 2015-2020 – wskazuje firma doradcza Cresa.
Remont 45-metrowego mieszkania pochłonie nawet 65 tys. zł – wynika z analiz Rankomat.pl. Będzie jeszcze drożej?
Kancelaria Sejmu podwyższyła comiesięczny ryczałt dla parlamentarzystów na najem mieszkania w stolicy – dowiedziała się „Rzeczpospolita”. Decyzja może budzić kontrowersje, bo od wielu miesięcy stawki na rynku najmu w Warszawie wcale nie rosną.
Przedsiębiorcy wynajmujący nieruchomości należące do ich majątku osobistego mają wątpliwości do jakiego źródła przychodów należy zakwalifikować uzyskiwane z tego tytułu przychody: do działalności gospodarczej, czy tzw. najmu prywatnego?
Rząd chce znieść ograniczenia w obrocie ziemią rolną w miastach. Nie oznacza to, że parcele trafią automatycznie do deweloperów. Nie oznacza też, że wszystkie zostaną zabudowane.
Styczeń przyniósł wzrost aktywności inwestycyjnej budowniczych mieszkań po grudniowym dołku. Machina może jednak spowalniać.
Mikrokawalerki w budynku jednorodzinnym, domy budowane na terenach zalewowych, mieszkania, z których bez problemu można zajrzeć sąsiadowi "do garnka" – to tylko niektóre przykłady tzw. patodeweloperki, z którymi mierzy się stolica Małopolski.
Krakowskie osiedle spółki Atal powiększy się o ponad 250 mieszkań. Ceny lokali zaczynają się od 9,8 tys. zł za metr.
Na osiedlu Essa Kliny w Krakowie mają powstać 22 budynki. Oprócz mieszkań inwestor planuje tez lokale usługowe.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas