Tylko 99 zł za rok czytania.
Co zyskasz kupując subskrypcję? - możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Aktualizacja: 26.05.2015 22:02 Publikacja: 26.05.2015 22:02
Firma chce oferować swoje produkty poza Polską. Szczególnie liczy na Europę oraz wybrane kraje Ameryki Południowej i Azji.
Foto: Bloomberg
Jeden z krajowych pionierów rynku płatności mobilnych zamierza znacząco zwiększyć skalę działania. Jacek Bykowski, prezes notowanej na NewConnect spółki mPay, zwraca uwagę, że systematycznie poszerza też ona ofertę. – W 2015 r. wprowadziliśmy na rynek aplikację, która pozwala płacić m.in. za parkingi czy bilety komunikacji miejskiej. Będzie ona wzbogacana o nowe funkcje.
Przypomina, że mPay jest partnerem biznesowym Mastercard. Firmy wspólnie rozwijają nową technologię Mastercard – elektroniczny portfel mPay Wallet. – Klient w bezpiecznym środowisku może przechowywać dane o posiadanych kartach płatniczych, płacić rachunki. To produkt, który będziemy mogli sprzedawać na całym świecie – podkreśla Bykowski.
Donald Trump ogłasza nowe cła na import z UE i Azji, co może pogłębić globalną wojnę handlową. Polska branża e-c...
W związku z dużą zmiennością produkcji energii ze źródeł odnawialnych – kluczowa staje się możliwość szybkiego i elastycznego reagowania na potrzeby systemu. Odpowiedzią jest magazynowanie energii w okresach jej nadmiaru i szybkie uwalnianie do sieci, kiedy jej brakuje.
Paczki z pełnowartościową żywnością, która z różnych względów nie trafiła do sprzedaży, z atrakcyjną ceną i dowo...
Amerykańscy urzędnicy poinformowali swoich europejskich sojuszników, że chcą, aby nadal kupowali oni broń wyprod...
Po roku na stanowisku odchodzi prezes PGZ Krzysztof Trofiniak. To nie był udany czas. Tradycji stało się zadość,...
Transformacja energetyczna. Inwestowanie i operowanie infrastrukturą energetyczną. Strategiczne, ekonomiczne, technologiczne i środowiskowe aspekty transformacji energetycznej w wymiarze lokalnym
Finlandia, Szwecja, Litwa – w ostatnich tygodniach coraz więcej krajów UE deklaruje duże zwiększenie wydatków na...
Warszawski rynek nieruchomości od lat przyciąga inwestorów. Nic dziwnego, stabilne zyski i perspektywy długoterminowego wzrostu wartości są wyjątkowo kuszącą perspektywą. W obliczu inflacji, zmian stóp procentowych i rosnącego popytu na wynajem wiele osób zastanawia się, czy to dobry moment na zakup mieszkania w stolicy. Podpowiemy, co przemawia za inwestycją w warszawskie nieruchomości oraz opiszemy potencjalne ryzyka, które warto wziąć pod uwagę. Zanalizujemy aktualne ceny mieszkań i trendy rynkowe na 2025 rok. Dowiesz się również, gdzie szukać najlepszych ofert.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas