Rzeszów: Szczepienia bez zapisów. Tomczyk: Nie wierzę w przypadek

W Rzeszowie pierwszą dawkę szczepionki przeciw koronawirusowi otrzymała niemal połowa mieszkańców. W skali kraju średnia wynosi 12 proc. - Dojdzie do przyspieszonych wyborów, w których startuje kandydatka PiS. Nie sądzę, żeby działalność rządu była przypadkowa - komentuje Cezary Tomczyk w Koalicji Obywatelskiej.

Aktualizacja: 05.04.2021 17:03 Publikacja: 05.04.2021 08:36

Rzeszów: Szczepienia bez zapisów. Tomczyk: Nie wierzę w przypadek

Foto: Fotorzepa, Ada Michalak

Poseł Dariusz Joński poinformował na Twitterze, że na Podkarpaciu można się było zaszczepić bez zapisów i e-skierowania w przynajmniej dwóch miejscach.

Polityk dołączył zdjęcie sprzed punktu szczepień w Rzeszowie. "Szczepią każdego chętnego. Pfizerem. Czy rząd nam o czymś nie mówi?" - pytał.

Pozostało jeszcze 80% artykułu

79 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1078
Materiał Promocyjny
Przed wyjazdem na upragniony wypoczynek
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1077
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1076
Świat
Trump wycofuje USA z Rady Praw Człowieka. Koniec pomocy dla palestyńskich uchodźców
Świat
Thorsten Klute: Niemcy przed wyborami. Czy SPD ma jeszcze szansę?