Po połączeniu KKLW to ponad 30-osobowy zespół, w skład którego wchodzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, znający poszczególne sektory gospodarki i mający innowacyjne podejście do doradztwa prawnego. Wspólnicy obu kancelarii uznali, że fuzja zwiększy ich kompetencje oraz udział w rynku.
To połączenie wzmacnia naszą pozycję rynkową, mówi Michał Kurzyński, partner KKLW. Od lat konkurujemy z największymi kancelariami, bo nie ustępujemy im ani wiedzą, ani doświadczeniem. A jednocześnie możemy elastycznie kształtować nasze wynagrodzenie, dodaje. Zdaniem Kurzyńskiego prawników obu kancelarii wyróżnia jedno - prawo jest ich pasją. Myślimy i pracujemy nieszablonowo, więc często jesteśmy angażowani do pionierskich projektów, mówi Kurzyński.
Dzięki połączeniu KKLW poszerzy zakres swoich usług - teraz obejmują one doradztwo w zakresie prawa handlowego (w tym fuzji i przejęć oraz transakcji na rynkach kapitałowych), prawa administracyjnego, zamówień publicznych, upadłości i restrukturyzacji, transakcji na rynku nieruchomości i inwestycji budowlanych, projektów infrastrukturalnych, prawa pracy, prawa konkurencji oraz własności intelektualnej.
Połączenie oznacza także znaczne zwiększenie portfolio obsługiwanych klientów - od samorządów i administracji rządowej, poprzez polskie przedsiębiorstwa, aż po największe firmy międzynarodowe.
Unikalne doświadczenie WARP i Przemysława Wierzbickiego, partnera zarządzającego WARP, w prowadzeniu sporów, w połączeniu z dotychczasowymi osiągnięciami KKLW, spowoduje, że KKLW może zyskać wiodącą pozycję na rynku w zakresie skomplikowanych spraw cywilnych i gospodarczych.