Aktualizacja: 14.11.2024 16:52 Publikacja: 09.11.2023 14:39
Atal Sky+ zaoferuje m.in. lokale hotelowe
Foto: Mat.prasowe
Atal Sky+ to katowicka inwestycja spółki deweloperskiej Atal. W drugim etapie firma zaplanowała 248 apartamentów inwestycyjnych. Będą wykończone pod klucz – dostępnych jest sześć wariantów. Nabywcy mogą skorzystać z usługi wynajmu i zarządzania nieruchomością, podpisując umowę z INA Management, operatorem aparthoteli.
Ceny lokali wahają się od 377 tys. do 650 tys. zł.
Do oferty trafiły 143 mieszkania z kolejnej części wrocławskiego osiedla.
Archicom wprowadza do oferty mieszkania z ostatniego etapu osiedla na wrocławskich Krzykach.
Osiedle na warszawskim Targówku zaoferuje ponad 100 mieszkań. Ceny zaczynają się od 12,9 tys. zł za mkw.
W drugim etapie osiedla przy ul. Telefonicznej w Łodzi Atal wybuduje 205 mieszkań.
Samochód elektryczny znakomicie współpracuje z instalacją fotowoltaiczną, a uzupełnianie energii w akumulatorze przy pomocy domowych ładowarek jest nie tylko wygodne i tanie, ale też ekologiczne i przewidywalne.
Deweloper buduje mieszkania w podkrakowskiej Zawadzie. Osiedle powstaje w technologii szkieletowej.
Hiszpanie udowodnili, że niezawodność i stabilny rozwój są kluczem do zaufania, jakim obie marki darzą klienci.
Umorzenie jest tylko jednym z etapów postępowania. Kiedy pojawi się jakikolwiek nowy dowód, zostanie wszczęte na nowo - przekonywali w czwartek gdańscy prokuratorzy, którzy zdecydowali o umorzeniu śledztwa w sprawie śmierci Jolanty Brzeskiej, aktywistki walczącej o prawa lokatorów.
Więcej przekazanych lokali po wyższych cenach przełożyło się na wzrost zysków dewelopera. Spółka widzi też większą aktywność nabywców.
Rynek magazynowy dostanie wiatru w żagle po przyjęciu ustawy o funduszach inwestujących w nieruchomości.
Przy ul. Studziennej na warszawskiej Woli Alides Polska kupuje działkę o powierzchni ponad 3,3 tys. mkw. Powstaną tam mieszkania.
Odpłatny pas służebności przesyłu nie musi zawierać strefy kontrolowanej, a tylko pas, z którego firma przesyłowa normalnie korzysta.
Przy ustalaniu opłaty za śmieci tzw. metodą wodną trzeba brać pod uwagę „ilość wody z danej nieruchomości”, a nie z mieszkania czy gospodarstwa domowego. Tak mówi ustawa i mieszkaniec bloku nie ma indywidualnej ochrony przed nadmiernymi opłatami.
Po odbiciu w III kwartale deweloper spodziewa się kontynuacji trendu mimo braku programu dopłat.
Jeśli politycy się nie pospieszą, podatników od początku 2025 r. czeka jeszcze więcej wyzwań niż gdyby proponowane zmiany w przepisach weszły w życie – podkreśla starszy menedżer w CRIDO.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas