Panattoni dalej stawia na recykling nieruchomości

Nowe magazyny powstaną na terenie starej rozlewni gazu w Łodzi.

Publikacja: 27.03.2023 11:50

Panattoni City Logistics Łódź VI

Panattoni City Logistics Łódź VI

Foto: materiały prasowe

Największy w Polsce deweloper rusza z budową 25 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Łodzi, na terenie po rozlewni gazu. Projekt w ramach City Logistics jest spekulacyjny, czyli budowa ruszyła bez zawierania umów przednajmu. Panattoni liczy na szybka komercjalizację, to szósta inwestycja w ramach logistyki miejskiej w Łodzi.

- Obiekty z segmentu City Logistics łączą doskonałą miejską lokalizację z pełną elastycznością. Niewielkie moduły pozwalają na prowadzenie nawet mniejszych działalności, a nowoczesna powierzchnia pozwala na prowadzenie różnorodnych procesów, od magazynowania, przez lekką produkcję, logistykę, e-commerce, nawet po działalność serwisową. City Logistics Łódź VI będzie kolejną ważną dla miasta platformą biznesową, przyciągającą przedstawicieli różnych branż, którzy zyskają bazę zarówno do obsługi miasta, regionu, a nawet całego kraju, dzięki centralnemu położeniu Łodzi – skomentowała Katarzyna Kujawiak, development director w Panattoni. Zaznaczyła, że na tego typu obiekty bardzo często stawia rosnący e-commerce, czy e-grocery, które chcą dotrzeć do klienta nawet w dniu zamówienia. Ponadto z powierzchni korzystają start-upy, małe i średnie przedsiębiorstwa handlowe oraz handlowo-produkcyjne.

BLACK WEEKS -75%

Czytaj dalej RP.PL. Nie przegap oferty roku!
Ciesz się dostępem do treści najbardziej opiniotwórczego medium w Polsce. Rzetelne informacje, pogłębione analizy, komentarze i opinie. Treści, które inspirują do myślenia. Oglądaj, czytaj, słuchaj.
Nieruchomości
LCP Properties Poland celuje w miliard euro
Rynek nieruchomości
Magazyny są wciąż potrzebne
Nieruchomości
Polska dalej góruje w regionie
Nieruchomości
Ostrożnie podejmujemy decyzje o budowie nowych magazynów
Materiał Promocyjny
Klimat a portfele: Czy koszty transformacji zniechęcą Europejczyków?
Nieruchomości
Choć koszty wzrosły, Polska wciąż jest konkurencyjnym rynkiem