Aktualizacja: 31.07.2015 12:32 Publikacja: 31.07.2015 08:58
Dziecko pracujące w kuźni w Abidżanie na Wybrzeżu Kości Słoniowej.
Foto: JOHANNES EISELE/AFP
Dawni współpracownicy libijskiego dyktatora Moamera Kaddafiego siedzący w więzieniu. Libijski sąd skazał syna i ośmiu współpracowników dyktatora za zbrodnie w czasie powstania w 2011 roku.
Foto: MAHMUD TURKIA/AFP
Jeden z działaczy Kongresu Młodzieży Indii krzyczący podczas protestu, który zorganizowany został w następstwie ataku w stanie Pendżab na północy Indii. W ataku zginęło co najmniej 7 osób.
Foto: SAJJAD HUSSAIN/AFP
Ukraińscy nurkowie Oleksandr Gorshkovosov i Illya Kvasha w finale nurkowych Mistrzostw Świata FINA 2015 w Kazaniu.
Foto: FRANCOIS XAVIER MARIT/AFP
Uczniowie w Indiach reagujący na zobaczenie tygrysa na olbrzymim ekranie w szkole, w przeddzień Światowego Dnia Tygrysa. Dzień ten ma za zadanie podniesienie świadomości dzieci na temat tygrysów i ich ochrony.
Foto: NOAH SEELAM/AFP
Młody mężczyzna protestuje przeciwko zeszłorocznym zaginięciom i prawdopodobnej śmierci 43 studentów w Meksyku. Szacuje się, że w Meksyku zaginionych jest ponad 35.000 osób.
Foto: HECTOR GUERRERO/AFP
Duński napastnik Wolfsburga Nicklas Bendtner podczas meczu towarzyskiego piłki nożnej pomiędzy Arsenalem i Wolfsburgiem na stadionie w Londynie.
Foto: IAN KINGTON/AFP
Hiszpański strażak gaszący pożar lasu w Los Barrios, niedaleko Kadyksu. Według danych ministerstwa rolnictwa, pożary spustoszyły niemal 39.000 hektarów ziemi w Hiszpanii.
Foto: Pedro ARMESTRE/AFP
Prezydent USA Barack Obama podczas przemowy o kwestiach bezpieczeństwa i gospodarczych stosunkach amerykańsko-afrykańskich w siedzibie Unii Afrykańskiej.
Foto: SAUL LOEB/AFP
Ludzie krzyczący do prezydenta USA Baracka Obamy, który przybył do stolicy Kenii, Nairobi.
Foto: SAUL LOEB/AFP
Francuski zawodnik Thibaut Pinot przed przekroczeniem linii mety podczas 102. edycji wyścigu kolarskiego Tour de France.
Foto: LIONEL BONAVENTURE/AFP
Brytyjski książę Karol i jego żona Camilla oglądający orła bielika „Zephyr”, który jest maskotką armii brytyjskiej.
Foto: RICHARD POHLE/AFP
We Francji odbyła się 14 edycja największego festiwalu balonowego w Europie - Lorraine Mondial Air Ballons. Festiwal po raz pierwszy miał miejsce w 1989 r. i od tej pory jest organizowany co dwa lata.
Foto: JEAN-CHRISTOPHE VERHAEGEN/AFP
Francuscy żandarmi próbujący zatrzymać imigrantów przy Eurotunelu w Coquelles niedaleko Calais w północnej Francji.
Foto: PHILIPPE HUGUEN/AFP
Jeden z protestujących stojący przed barykadą podczas starć z policją w trakcie zamieszek w Stambule.
Foto: OZAN KOSE/AFP
Brytyjczyk Richard Whitehead (z lewej), który wygrywa podczas rocznicy igrzysk paraolimpijskich na stadionie Queen Elizabeth Olympic Park w Stratford we wschodnim Londynie.
Foto: GLYN KIRK/AFP
Mężczyzna skaczący z 22-metrowego mostu "Ura e Shejt" podczas tradycyjnego konkursu wysokiego nurkowania w pobliżu miasta Djakowica.
Foto: ARMEND NIMANI/AFP
Izraelskie siły bezpieczeństwa aresztują palestyńską kobietę podczas starć między protestującymi, a policją.
Foto: AHMAD GHARABLI/AFP
Widok pokazujący miejsca pompowania oleju przy rzece Kern w Kalifornii.
Foto: MARK RALSTON/AFP
Chłopiec płaczący po pozowaniu do zdjęcia z graczami Realu Madryt przed meczem AC Milan i Realu Madryt w Szanghaju.
Foto: JOHANNES EISELE/AFP
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: rp.pl
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 11 na 12 grudnia doszło do ataku ukraińskiego drona na Grozny, stolicę Czeczenii.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 10 na 11 grudnia Ukraińcy dokonali ataku rakietowego na zakład przemysłowy w obwodzie rostowskim. Z kolei ukraińskie drony zaatakowały rafinerię w obwodzie briańskim.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. USA informują, że w obwodzie kurskim nadal są żołnierze z Korei Północnej, gotowi wziąć udział w walce z Ukraińcami.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z niedzieli na poniedziałek rosyjskie drony-kamikadze znów atakowały Ukrainę. Alarm ogłoszono m.in. dla Kijowa.
Bank wspiera rozwój pasji, dlatego miał już w swojej ofercie konto gamingowe, atrakcyjne wizerunki kart płatniczych oraz skórek w aplikacji nawiązujących do gier. Teraz, chcąc dotrzeć do młodych, stworzył w ramach trybu kreatywnego swoją mapę symulacyjną w Fortnite, łącząc innowacyjną rozgrywkę z edukacją finansową i udostępniając graczom możliwość stworzenia w wirtualnym świecie własnego banku.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Konkurowanie na rynku jest naturalne i napędza rozwój. Jednak problem zaczyna się, gdy ktoś dla zbudowania swojej pozycji stosuje nieuczciwe praktyki. Wtedy państwa powinny reagować w celu ochrony firm czy nawet całych sektorów gospodarki.
Polski recyklat jest pożądany na rynku europejskim – mówi Paweł Lesiak, wiceprezes firmy Interzero.
Technologicznie nie nadążamy za innymi krajami, bo w Europie wcześniej nie nastąpiły odpowiednie inwestycje. Stąd konieczność pożyczenia i wydania dużych pieniędzy, które powinny przełożyć się na obniżkę kosztów produkcji produktów cleantech na naszym kontynencie - uważa Marcin Korolec, były minister środowiska, prezes Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych oraz Instytutu Zielonej Gospodarki.
Rok ten przyniósł wyjątkową dynamikę wydarzeń w PreZero, a także w kluczowych obszarach dla branży gospodarki odpadami w Polsce.
Szybko reagujemy na potrzeby klienta. Potrafimy sprawnie dostosować do nich nasze rozwiązania. Dzięki temu jesteśmy rozpoznawalnym producentem na świecie i monopolistą w Polsce – mówi Rafał Worek, wiceprezes Ponaru Wadowice.
Planujesz sprzedać niepotrzebne rzeczy przez Internet? Robisz porządki w szafie? Znalazłeś nieużywane ubrania albo rzeczy, które tylko zbierają kurz? To świetnie się składa! Sprzedaż online to doskonały sposób na to, aby dać przedmiotom „drugie życie”, a do tego zasilić domowy budżet dodatkowym zarobkiem. Niestety, nie wszyscy kupujący mają uczciwe zamiary. Jak handlować w sieci bezpiecznie i bez stresu? Dzisiaj odpowiadamy na te pytania! Internet to świetne miejsce do sprzedaży. Tysiące ludzi codziennie szuka okazji i używanych rzeczy w dobrym stanie. Chętnie przygarną nieużywane przez Ciebie rzeczy, dając im nowe życie. Pomyśl tylko – te spodnie, które są już za małe, buty kupione w złym rozmiarze czy nieużywany tablet – wszystko to może znaleźć nowego właściciela i pomóc zasilić Twój domowy budżet! Na przykład, komplet ubrań z zeszłego sezonu może dać Ci nawet kilkaset złotych ekstra. Rower treningowy czy stary telefon komórkowy, który stoi i zbiera kurz może znaleźć nabywcę nawet w ciągu kilku dni i za naprawdę niezłą kwotę. Niekiedy jednak proces sprzedaży może być bardzo frustrujący. Jak uniknąć nieporozumień i przeprowadzić wszystko jak najsprawniej, a po drodze nie nadziać się na oszustów? Podpowiadamy!
Bank zachęca rodziców do wprowadzenia swoich dzieci w świat finansów. W prezencie można otrzymać 200 zł dla dziecka oraz voucher na 100 zł dla siebie.
Już 13 grudnia 2024 r. w Google for Startups w Warszawie odbędzie się Wielki Finał Econverse Cup 2024 – kulminacyjny punkt największej symulacji tworzenia biznesu dla młodych w Polsce. Po raz trzeci młodzi Polacy z pięciu miast będą mieli niepowtarzalną okazję zmierzyć się w rywalizacji, prezentując swoje pomysły na biznes przed jury, w skład którego wejdą inwestorzy, mentorzy oraz aniołowie biznesu. W tym roku wydarzenie uświetni wystąpienie Sebastiana Kulczyka.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas