Aktualizacja: 15.11.2024 04:43 Publikacja: 23.11.2022 14:20
Foto: Mat. Prasowe
Otwarcie biura zaplanowano na lipiec 2023 roku. – Jako Wunderman Thompson Technology, technologiczne ramię holdingu WPP, na co dzień pracujemy dla dużych marek przy użyciu zaawansowanych cyfrowych rozwiązań. Zależało nam, żeby nowe biuro było dopasowane do stylu pracy naszych specjalistów, programistów i inżynierów – mówi cytowany w komunikacie Marcin Stańczyk, dyrektor zarządzający Wunderman Thompson Technology. Firma oferuje usługi kreatywne, konsultingowe i technologiczne.
Nowy Rynek to kompleks biurowy w samym sercu miasta, tuż przy dworcu Poznań Główny. Budynek E, podobnie jak poprzednie obiekty, powstaje zgodnie z kryteriami ESG (Environmental, Social and Corporate Governance, czyli ochrona środowiska, odpowiedzialność społeczna i ład korporacyjny).
Do biurowca u zbiegu ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, tuż nad wejściem do metra, międzynarodowy koncern energetyczny wprowadzi się w grudniu.
Deweloper zasili swoje budynki czystą energią elektryczną.
Stolica Dolnego Śląska jest jedynym miastem regionalnym, w którym w trzecim kwartale ukończono budowy biurowców – wskazuje Knight Frank.
Ośmiopiętrowy budynek przy ul. Wadowickiej zaoferuje najemcom ponad 24 tys. mkw. biur. Kreo zostanie oddany do użytku w przyszłym roku.
Samochód elektryczny znakomicie współpracuje z instalacją fotowoltaiczną, a uzupełnianie energii w akumulatorze przy pomocy domowych ładowarek jest nie tylko wygodne i tanie, ale też ekologiczne i przewidywalne.
Nowoczesne biurowce nie powinny stać puste. Starsze budynki mogą się zamieniać w hotele, bloki PRS, akademiki.
Hiszpanie udowodnili, że niezawodność i stabilny rozwój są kluczem do zaufania, jakim obie marki darzą klienci.
Biurowiec Company House II przy Al. Jerozolimskich w Warszawie przechodzi transformację. Obiekt zmienia nazwę i modernizuje wnętrza.
Budynki naruszają tkankę planety. Każdy wybudowany obiekt to tysiące kilogramów CO2, które lecą do atmosfery. Dlatego musimy być pewni, co i czy budować. Transparentność pomaga liderom nieruchomości podejmować lepsze decyzje – mówi Tomasz Ogrodzki, prezes REDD.
Trzeci kwartał na rynku biur to czas zawierania największych umów najmu. Jako przyczynę eksperci wskazują zmianę nastawienia firm do pracy zdalnej. Coraz więcej decyduje się na powrót pracowników, co zwiększa popyt na dobre powierzchnie.
15 proc. w tym, 29 proc. w przyszłym – w takim tempie ma rosnąć wartość inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych według prognoz firmy Savills.
W ciągu trzech kwartałów 2024 r. udział rodzimego kapitału w wartości transakcji sięgnął 10 proc.
Pod koniec września na ośmiu głównych rynkach regionalnych do wynajęcia od zaraz było ponad 1,1 mln mkw. biur - wynika z analiz Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych (PINK).
AI to element proptechu, który przyniesie najwicej zmian na rynku nieruchomości komercyjnych – oceniają eksperci BNP Paribas Real Estate.
Wybór na rynku biur serwisowanych jest coraz większy. Coworkingi wybierają m.in. firmy z sektora finansów, mediów, logistyki, cyberbezpieczeństwa.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas