Robert Kiyosaki „Bogaty ojciec, biedny ojciec"

Zamiast z czegokolwiek rezygnować, zastanów się, jak to osiągnąć. Możesz mieć wszystko, czego chcesz, jeśli zdobędziesz niezależność finansową.

Publikacja: 20.06.2016 21:14

A to proste – zapomnij o tym, czego nauczono cię w domu i w szkole, i zacznij pomnażać pieniądze – radzi Robert Kiyosaki, autor książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec", która od kilku lat nie schodzi z listy bestsellerów. W naszym rankingu najlepiej sprzedających się książek znajduje się na pierwszym miejscu w dwóch sieciach: EMPiK i MATRAS.

Co skłania czytelników by sięgali po tę książkę? Zapewne porady, jak zdobyć majątek. Bogatym bowiem, jak zapewnia autor, może zostać absolutnie każdy – nie musisz mieć do tego dyplomów specjalnych uczelni ani posiadać wyszukanych umiejętności. Co więcej, autor jest przekonany, że wielu ludziom wykształcenie przeszkadza w dojściu do prawdziwego majątku. Dlaczego? Bo szkoła wpoiła im mentalność etatowego pracownika, który nie potrafi myśleć o własnym biznesie. Warto zwrócić uwagę na książkę. Czyta się ją przyjemnie, gorzej z zastosowaniem objawionych zaleceń. Dlatego niektórzy kpią, że autor dorobił się majątku nie na swojej wiedzy o finansach, ale dzięki głoszeniu przemyśleń na temat: jak się bogacić.

19 zł za pierwszy miesiąc czytania RP.PL

Rzetelne informacje, pogłębione analizy, komentarze i opinie. Treści, które inspirują do myślenia. Oglądaj, czytaj, słuchaj.

„Rzeczpospolita” najbardziej opiniotwórczym medium października!
Wydarzenia Gospodarcze
Zarządzanie różnorodnością – DEI jako wyzwanie i klucz do sukcesu nowoczesnych organizacji
Wydarzenia Gospodarcze
Czy polska prezydencja w Unii Europejskiej to czas na rozpoczęcie debaty o kosztach zrównoważonej transformacji? Dyskusja w świetle raportu Mario Draghi’ego.
Wydarzenia Gospodarcze
Bezpieczeństwo lekowe - filar gwarantujący stabilność europejskiej gospodarki
Wydarzenia Gospodarcze
CSRD, CSDDD, Atestacja. Na jakim etapie jesteśmy?
Wydarzenia Gospodarcze
Transformacja biznesu w całym łańcuchu wartości – dobre praktyki