Paweł Kukiz: Po wyborach będę w opozycji? Rezygnuję z polityki

Lider Kukiz'15 powiedział, że od wyników najbliższych wyborów parlamentarnych zależy jego polityczna przyszłość. - Nie mam kolejnych czterech lat na nic nierobienie - powiedział Paweł Kukiz.

Aktualizacja: 22.12.2018 14:43 Publikacja: 22.12.2018 14:35

Paweł Kukiz

Paweł Kukiz

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

- Jeśli po następnych wyborach Kukiz’15 będzie miało spędzić czas w opozycji, to zrezygnuję z polityki. Z tej pozycji niewiele można zrobić. Jeśli będę współrządził, to mogę realnie zawalczyć nawet o tego o fana, który teraz na mnie pluje i o kolegę muzyka, który mnie nie rozumie - powiedział w rozmowie z magazynem "Teraz Rock" Paweł Kukiz.

Lider Kukiz'15 uważa, że bycie w opozycji na dłuższą metę nie ma sensu. Poseł bierze pod uwagę możliwość wznowienia kariery artystycznej.

79 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Polityka
Kiedy będą wybory prezydenckie 2025? Termin nie jest przypadkowy
Materiał Promocyjny
Koszty leczenia w przypadku urazów na stoku potrafią poważnie zaskoczyć
Polityka
Michał Kuczmierowski nie wyjdzie z brytyjskiego aresztu
Polityka
Mariusz Błaszczak nie zrzeknie się immunitetu. „Chcieli oddać pół Polski Rosjanom”
Polityka
Przydacz: Trzaskowski zmienia swoje poglądy na potrzeby kampanii. Żałosne
Polityka
Hołownia o rekonstrukcji rządu. „Tusk jest premierem, bo tak zdecydowali koalicjanci”