Karaluchy do bigosu

Trwający od dekady boom na planszówki właśnie wkroczył w nowy etap: grami zainteresowali się celebryci. Wojciech Cejrowski promuje swoją autorską produkcję „Boso przez świat", a „Kuchenny poker" objęła patronatem Magda Gessler. Powstał tytuł naprawdę ciekawy, ładnie wydany, a przede wszystkim złożony. Wymaga wczytania się w instrukcję i zastanowienia nad taktyką. Na szczęście z tym wyzwaniem poradzi sobie nawet przeciętny ośmiolatek.

Publikacja: 03.04.2020 18:00

Karaluchy do bigosu

Foto: materiały prasowe

Wbrew nazwie „Kuchenny poker" nie jest grą karcianą. Gracze wcielają się w kucharzy i starają się przygotować jak najwięcej potraw spośród 12 dań pochodzących z czterech stron świata. Potrzebują do tego składników, które kupują w sklepie (przy okazji losując żetony) bądź zdobywają w drodze licytacji. Aż do momentu zgromadzenia wszystkich niezbędnych specyfików swoje zakupy przechowują w podręcznym składziku lub lodówce. Muszą rozsądnie nimi gospodarować, żeby na koniec rozgrywki nie trzeba było niczego wyrzucić.

BLACK WEEKS -75%

Czytaj dalej RP.PL. Nie przegap oferty roku!
Ciesz się dostępem do treści najbardziej opiniotwórczego medium w Polsce. Rzetelne informacje, pogłębione analizy, komentarze i opinie. Treści, które inspirują do myślenia. Oglądaj, czytaj, słuchaj.
Plus Minus
Bogusław Chrabota: Dlaczego broń jądrowa nie zostanie użyta
Plus Minus
„Empire of the Ants”: 103 683 zwiedza okolicę
Plus Minus
„Chłopi”: Chłopki według Reymonta
Plus Minus
„Największe idee we Wszechświecie”: Ruch jest wszystkim!
Materiał Promocyjny
Klimat a portfele: Czy koszty transformacji zniechęcą Europejczyków?
Plus Minus
„Nieumarli”: Noc żywych bliskich