Aleje Praskie dostały ekologiczny paszport

Pierwszy etap osiedla firmy Develia na warszawskiej Pradze-Południe dostał certyfikat BREEAM Interim.

Publikacja: 19.04.2022 13:16

Aleje Praskie dostały ekologiczny paszport

Foto: Mat. prasowe

aig

BREEAM to system certyfikacji budynków oceniający ich jakość i wpływ na środowisko naturalne oraz użytkowników. W procesie oceny inwestycji sprawdzane są takie aspekty, jak ochrona środowiska i ekologia, efektywność energetyczna, infrastruktura lokalna, komfort.

Aleje Praskie to wieloetapowe osiedle Develii przy ul. Podskarbińskiej, na granicy Kamionka i Grochowa w Warszawie. W cztero- i pięciopiętrowych budynkach zaplanowano niemal 1,2 tys. mieszkań. W pierwszym etapie powstaną dwa budynki ze 132 mieszkaniami.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Nieruchomości
Skończyła się zdolność kredytowa
Nieruchomości
Za mieszkanie ponad 100 tysięcy więcej
Nieruchomości
Osiedle z ekologicznego betonu
Nieruchomości
Daleka droga do mieszkania
Nieruchomości
Tak drogo jeszcze nigdy nie było
Materiał Promocyjny
Między elastycznością a bezpieczeństwem