Francuzi budują Aleję Dębową na wrocławskim Borku

Budowę osiedla u zbiegu ul. Ślężnej i al. Dębowej rozpoczyna Nacarat Polska.

Publikacja: 24.10.2019 14:49

Francuzi budują Aleję Dębową na wrocławskim Borku

Foto: materiały prasowe

Osiedle ma być gotowe w styczniu 2021 roku. Deweloperem jest Nacarat Polska, a generalnym wykonawcą Spec Bau Polska. Na działce o powierzchni prawie 10 tys. mkw. niedaleko parków Skowroniego i Południowego, należącej wcześniej do Orange Polska, powstanie osiedle budynków wielorodzinnych z podziemnymi garażami i domami w zabudowie bliźniaczej.

Aleja Dębowa 17-19 to czwarta inwestycja francuskiego dewelopera we Wrocławiu. Projekt osiedla - podobnie jak poprzednich projektów tej firmy - powstał we współpracy z Maćków Pracownia Projektowa.

Inwestor zaplanował 11 domów o powierzchni od 143 do 197 mkw. i cztery trzykondygnacyjne bloki wielorodzinne. W każdym będzie po 30 mieszkań o powierzchni od 27 do 76 mkw.

Budynki będą zaopatrzone w panele fotowoltaiczne. - Do tej pory we Wrocławiu zrealizowaliśmy trzy projekty - mówi mówi Paweł Spyrka, kierownik biura sprzedaży w Nacarat Polska. - To budynek mieszkalny Kurkowa 14 wraz z biurowym Dubois 41 oraz apartamentowiec Księcia Witolda 43 - przypomina.

Dodaje, że nowe osiedle stanei w bardzo atrakcyjnym miejscu miasta. - To jedna z nielicznych możliwych do zabudowy działek w tej prestiżowej okolicy, jaką jest osiedle Borek - mówi Paweł Spyrka. - Domy powstaną w głębi działki przy al. Dębowej 19. W budynkach wielorodzinnych, które staną pod adresem aleja Dębowa 17, znajda się zarówno kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe.

Nacarat to rodzinna firma deweloperska z północnej Francji działająca od 1920 r. Jest częścią grupy Rabot Dutilleul, jednego z francuskich koncernów budowlano - deweloperskich.

Nieruchomości
Ile za kawalerkę w dużym mieście. Lepiej kupić czy wynająć?
Materiał Promocyjny
Między elastycznością a bezpieczeństwem
Nieruchomości
Ceny mieszkań w Polsce już nie galopują. Stabilnie także w najmach
Nieruchomości
Nieskuteczny aport – co dalej z nieruchomością?
Nieruchomości
Warszawa. Więcej chętnych na biura, mniej pustostanów
Nieruchomości
Wycena obligacji Ghelamco w Polsce odbija. Koniec kłopotów grupy?