Aktualizacja: 03.07.2015 07:16 Publikacja: 03.07.2015 07:16
Szacowane roczne przychody nowego podmiotu Kraft Heniz wynoszą około 28 mld dol.
Do spółki należą m.in. takie marki jak scar Mayer, Philadelphia, Velveeta, Maxwell House, Ore-Ida i Jell-O.
W fabryce kabli Plati w Kwidzynie rozpoczęły się grupowe zwolnienia spowodowane przeniesieniem działalności firmy za granicę. Bez pracy zostały już 124 osoby, a niebawem dołączyć ma do nich kolejne 60 pracowników. Firma nie wypłaciła im odpraw za skrócony okres wypowiedzenia.
Trwająca prawie 9 lat restrukturyzacja światłowodowej firmy należącej dekadę temu do grupy biznesmena skazanego w aferze podsłuchowej idzie ku końcowi. ARP chce przejąć Hawe Telekom za długi. Nowe propozycje dla pozostałych wierzycieli poparł zarządca.
Rada Nadzorcza Totalizatora Sportowego powołała w piątek Beatę Stelmach na nową prezeskę spółki. Poprzedni prezes stracił stanowisko w październiku zeszłego roku.
Trzeci w Europie producent mebli biurowych, wywodzący się z Krosna Nowy Styl, szuka potencjalnych celów do przejęcia. Po Niemczech, Francji i Szwajcarii, teraz może przyjść czas na Skandynawię.
Łatwy w obsłudze, bezpieczny, uniwersalny. Taki powinien być dobry program księgowy i tym właśnie charakteryzuje się Mała Księgowość. Od wystawiania faktur, przez rozliczanie podatków i składek, po zarządzanie magazynem – wszystkie te zadania znacznie ułatwia nasz program.
Jest piątek, 16 stycznia – na codzienny podcast „Rzeczpospolitej” o gospodarce „Twój Biznes” zaprasza Bartłomiej Kawałek. Dziś porozmawiamy o bezprecedensowym wzroście wydatków na zbrojenia w Europie, dynamicznym rozwoju rynku gastronomicznego, rekordowych wynagrodzeniach zarządów spółek giełdowych oraz pogłębiających się problemach demograficznych w Japonii.
Dobry program księgowy to podstawa funkcjonowania biura rachunkowego. Jego podstawowym zadaniem jej ułatwienie i przyspieszenie pracy księgowych. Dzięki temu, że program wykonuje podstawowe, powtarzalne zadania, profesjonaliści mogą się skupić na bardziej skomplikowanych zadaniach, lub zaoferować swoje usługi większej liczbie klientów.
Konsumentka próbowała zaskarżyć czas przygotowania dania mac and cheese w mikrofalówce, gdyż nie uwzględniał on rozpakowania produktu.
Amerykański koncern spożywczy Kraft Foods wyraźnie odczuł efekty kryzysu i mniejszy popyt konsumentów.
Sytuacja w branży jest coraz trudniejsza. Rynek rośnie wolno, a konsumenci zaciskają pasa. Wedel utracił pozycję lidera, ale broni nie składa
Najbardziej wpływowe bizneswoman Ameryki rządzą koncernami Kraft, PepsiCo i Archer Daniels Midland
Indra Nooyi, prezes koncernu PepsiCo, już piąty rok z rzędu wygrała ranking najbardziej wpływowych kobiet biznesu magazynu „Fortune”. Zarówno ona, jak i pozostałe panie z pierwszej dziesiątki listy to pokolenie 50+
Sensacja: Japońska firma Lotte zostanie właścicielem najcenniejszej marki spożywczej w Polsce. Transakcja może być warta ok. 800 mln zł. Analitycy nie spodziewają się rewolucji na rynku
Finał walki o jedną z polskich marek wyceniają na około 800 mln zł.
Brytyjska komisja ds. fuzji i przejęć po raz pierwszy od trzech lat wystosowała publiczną naganę. Jej adresatem jest amerykański Kraft Foods
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas