Czytaj dalej RP.PL.
„Rzeczpospolita” najbardziej opiniotwórczym medium października!
Aktualizacja: 08.07.2021 15:45 Publikacja: 08.07.2021 15:37
Foto: materiały prasowe
Głównym najemcą budynku będzie firma 123 Łazienka, jeden ze sklepów internetowych z wyposażeniem łazienek. Sklep zajmie 10,5 tys. mkw. Reszta powierzchni będzie przeznaczona na wynajem.
Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Kajima Poland.
Sprzedaż mieszkań na warszawskim Bemowie rozpoczyna Bouygues Immobilier Polska. To 15 inwestycja dewelopera w tej dzielnicy.
Obiekt spółki PKB Inwest Budowa powstanie przy ul. Jana III Sobieskiego w Szprotawie. Zaoferuje 6,5 tys. mkw. powierzchni najmu.
Spółka Apsys Polska dostała certyfikat BREEAM New Construction na poziomie Very Good dla warszawskiej inwestycji Solea.
Spółka Terra Casa zawarła umowę z Alior Bankiem na finansowanie budowy mieszkań przy ul. Białej Koniczyny w Warszawie.
Nie we wszystkich miastach przerost oferty nad tempem sprzedaży mieszkań jest silny. Największa presja w Katowicach i w Łodzi - wynika z danych Otodom Analytics.
Obiekt spółki PKB Inwest Budowa powstanie przy ul. Jana III Sobieskiego w Szprotawie. Zaoferuje 6,5 tys. mkw. powierzchni najmu.
Firmy szukają umeblowanych biur z dobrymi adresami, blisko stacji metra lub przystanków komunikacji miejskiej. W cenie są także elastyczne powierzchnie. W tym roku wynajem siedziby do pracy może być droższy.
Po latach dynamicznego wzrostu rynek magazynowy w Polsce się ustabilizował. Spowolnienie gospodarcze zniechęca deweloperów do budowania bez uprzedniego pozyskania najemców.
Wartość transakcji w nieruchomości komercyjne nad Wisłą urosła skokowo po kryzysie. Eksperci oczekują kontynuacji.
Polski rynek PRS rośnie najszybciej w regionie dzięki determinacji garstki pionierów – i na razie tak pozostanie.
Obniżki stóp w strefie euro zachęcają inwestorów do powrotu do kupowania nieruchomości komercyjnych. W 2024 r. wartość transakcji w Polsce powinna być dwa razy większa niż w kryzysowym 2023 r. Kolejny rok ma przynieść kontynuację trendu.
Przepisy zostały tak skonstruowane, że jeszcze długo możemy poczekać na likwidację patodeweloperki. Wyjaśniamy, dlaczego wciąż powstają mikrokawalerki.
Bez rzetelnych relacji międzyludzkich nie ma dobrego biznesu - mówi Krzysztof Trembowski, dyrektor zarządzający w cmT.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas