Prezydent Andrzej Duda był gościem konwencji wyborczej popieranego przez PiS kandydata na prezydenta Karola Nawrockiego. Spotkanie wyborcze odbywa się w Łodzi.
Przez kilka ostatnich dni nie było powodu, dla którego Putin miałby wystrzeliwać rakiety w obszary cywilne, miasta i miasteczka - napisał Donald Trump w najnowszym poście na platformie Truth Social.
Siły Obronne Izraela poinformowały, że planują zwiększyć presję militarną na Hamas, jeśli w najbliższej przyszłości rozmowy na temat powrotu zakładników ze Strefy Gazy zakończą się fiaskiem.
Rosyjski śmigłowiec wojskowy Floty Bałtyckiej naruszył przestrzeń powietrzną nad wodami terytorialnymi RP nad Bałtykiem - podało w komunikacie Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych.
Ogromna eksplozja w największym porcie Iranu w mieście Bandar Abbas, prawdopodobnie spowodowana wybuchem materiałów chemicznych, zabiła co najmniej pięć osób i zraniła ponad 700.
W ciągu kilku minut spotkania w rzymskiej Bazylice Świętego Piotra Wołodymyr Zełenski zdołał przekonać amerykańskiego prezydenta, że to nie Ukraińcy są odpowiedzialni za to, że wojna trwa nadal.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas