Aktualizacja: 22.02.2025 14:56 Publikacja: 15.12.2024 18:16
Elastyczne biura The Shire do kamienicy przy ul. Poznańskiej wejdą w marcu 2025 roku
Foto: Mat.prasowe
Elastyczne biura The Shire do kamienicy przy ul. Poznańskiej wejdą w marcu 2025 roku. Powstanie siedem niezależnych, w pełni wyposażonych modułów biurowych klasy premium. Pomieszczą od sześciu do 50 stanowisk do pracy. Każde biuro będzie mieć własną kuchnię, toalety, a także sale konferencyjne.
Wybór na rynku biur serwisowanych jest coraz większy. Coworkingi wybierają m.in. firmy z sektora finansów, mediów, logistyki, cyberbezpieczeństwa.
Biuro przestało być tylko miejscem pracy. To ważne narzędzie HR służące przyciąganiu talentów. Pracownicy doceniają dobry adres i dobrą komunikację. W siłę rosną elastyczne powierzchnie.
W mieszkaniach Noli Studios można się zatrzymać i na jedną dobę, i na kilka miesięcy. Lokale w Gdańsku zaczną przyjmować gości jeszcze w tym roku.
Biurowiec firmy Ghelamco w biznesowym centrum Warszawy jest już w pełni skomercjalizowany. Do budynku wprowadzają się najemcy.
Do warszawskiego biurowca weszły coworki. Elastyczne powierzchnie zajęły piąte piętro Warsaw Spire C.
Remont 45-metrowego mieszkania pochłonie nawet 65 tys. zł – wynika z analiz Rankomat.pl. Będzie jeszcze drożej?
Kancelaria Sejmu podwyższyła comiesięczny ryczałt dla parlamentarzystów na najem mieszkania w stolicy – dowiedziała się „Rzeczpospolita”. Decyzja może budzić kontrowersje, bo od wielu miesięcy stawki na rynku najmu w Warszawie wcale nie rosną.
Przedsiębiorcy wynajmujący nieruchomości należące do ich majątku osobistego mają wątpliwości do jakiego źródła przychodów należy zakwalifikować uzyskiwane z tego tytułu przychody: do działalności gospodarczej, czy tzw. najmu prywatnego?
Rząd chce znieść ograniczenia w obrocie ziemią rolną w miastach. Nie oznacza to, że parcele trafią automatycznie do deweloperów. Nie oznacza też, że wszystkie zostaną zabudowane.
Styczeń przyniósł wzrost aktywności inwestycyjnej budowniczych mieszkań po grudniowym dołku. Machina może jednak spowalniać.
Mikrokawalerki w budynku jednorodzinnym, domy budowane na terenach zalewowych, mieszkania, z których bez problemu można zajrzeć sąsiadowi "do garnka" – to tylko niektóre przykłady tzw. patodeweloperki, z którymi mierzy się stolica Małopolski.
Krakowskie osiedle spółki Atal powiększy się o ponad 250 mieszkań. Ceny lokali zaczynają się od 9,8 tys. zł za metr.
Na osiedlu Essa Kliny w Krakowie mają powstać 22 budynki. Oprócz mieszkań inwestor planuje tez lokale usługowe.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas