DWF doradcą Corum XL w transakcji nabycia biurowca Astris w Krakowie

Prawnicy DWF Poland doradzali Corum XL, funduszowi inwestycyjnemu, w transakcji nabycia biurowca Astris w Krakowie.

Publikacja: 12.01.2021 13:34

Biurowiec Astris w Krakowie wybudował zakon pijarów

Biurowiec Astris w Krakowie wybudował zakon pijarów

Foto: materiały prasowe

dgk

Budynek Astris został oddany do użytku w 2017 roku jako nowoczesny biurowiec klasy A o powierzchni 13,5 tys. mkw. Obiekt jest wynajęty w blisko 100 proc., a jego głównymi najemcami są Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Zurich Insurance Group oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Wsparcie DWF Poland obejmowało pełen zakres doradztwa transakcyjnego, w tym badanie due diligence, negocjacje ze sprzedającym, czynności zmierzające do zamknięcia transakcji oraz podpisania umowy.

99 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Praca, Emerytury i renty
Nie wszyscy uprawnieni dostaną 13. emeryturę w tej samej wysokości. Od czego zależy kwota?
Prawo karne
Rośnie przestępczość obcokrajowców. Potrzebna nowa strategia
Zawody prawnicze
Państwo nie chce już płacić milionów komornikom za przymusową emeryturę
Sądy i trybunały
Prawnicy kojarzeni z poprzednią władzą jednoczą siły. Inicjatywa wyszła z TK
Konsumenci
Jest pierwszy „polski” wyrok dotyczący sankcji kredytu darmowego