Aktualizacja: 18.03.2021 20:15 Publikacja: 18.03.2021 20:15
Foto: materiały prasowe
W ramach programu Dostępność+ ministerstwo przyjrzało się barierom, jakie napotykają w centrach handlowych osoby z niepełnosprawnością, starsze czy też kobiety w ciąży. Skąd ten pomysł?
Każdy z nas chciałby w pełni uczestniczyć w życiu nie tylko zawodowym, ale też prywatnym. Centra handlowe są takimi miejscami, gdzie przenosi się bardzo często część naszego życia. Nie tylko robimy tam zakupy, ale też spotykamy się ze znajomymi czy spożywamy posiłki, więc chcemy w pełni skorzystać z tego, co jest dostępne w ramach centrów handlowych – niezależnie od tego, jakie mamy ograniczenia – ruchowe, słuchowe czy wzrokowe.
Akademik przy ul. Sienkiewicza we Wrocławiu trafił do portfela spółki XIOR.
W I kwartale tego roku kupowaliśmy tańsze lokale niż trzy miesiące temu - wynika ze wstępnych danych Metrohouse...
Mieszkania na wynajem to dla spółek z GPW i Catalyst interesujący kierunek. Ten rynek walczy jednak coraz bardzi...
Jednym z największych wyzwań dla dewelopera jest przejście procedur administracyjnych – mówi Katarzyna Budnicka-...
Polityka klimatyczna i rynek energii w Polsce: podstawy prawne, energetyka społeczna. praktyczny proces powołania i rejestracji spółdzielni energetycznych oraz podpisania umowy z OSD
To, że polskie REIT-y mają ułatwić polskim inwestorom kupowanie nieruchomości w kraju, to oczywistość. Potencjał...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas