SGI wraca do Łodzi

Deweloper rozpoczyna budowę IV etapu osiedla Sokołówka. W ośmiopiętrowym budynku znajdą się 63 mieszkania. Mają być gotowe w połowie 2023 roku.

Aktualizacja: 11.01.2021 12:49 Publikacja: 11.01.2021 12:36

SGI wraca do Łodzi

Foto: materiały prasowe

W kolejnym etapie łódzkiego osiedla spółka deweloperska SGI zaplanowała 63 mieszkania o powierzchni od 52 do 123 mkw. – od lokali z dwoma pokojami po lokale pięciopokojowe. Na ostatnich kondygnacjach powstaną ponad 100-metrowe apartamenty z dużymi tarasami.

W hali garażowej będzie 90 miejsc parkingowych. Zaplanowano też boksy rowerowe. Powstanie także plac zabaw. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Nieruchomości
Otworzyć Polakom drzwi do mieszkań
Nieruchomości
Polskie REIT-y już blisko? Otworzyć Polakom rynek nieruchomości komercyjnych
Nieruchomości
Kredyt mieszkaniowy bez wychodzenia z domu
Nieruchomości
Rejestr lokali to dobry początek reformy rynku najmu krótkoterminowego
Materiał Promocyjny
Sześćdziesiąt lat silników zaburtowych Suzuki
Nieruchomości
Polskie miasta i firmy jadą na MIPIM kusić inwestorów