Aktualizacja: 13.03.2025 22:49 Publikacja: 05.09.2021 18:31
Sarah Harding zmarła w wieku 39 lat
Foto: PAP/PA
W ubiegłym roku Sarah Harding przyznała publicznie, że zdiagnozowano u niej raka piersi. Przekazała, że choroba znajduje się zaawansowanym stadium.
W niedzielę w mediach społecznościowych matka wokalistki poinformowała, że jej córka przegrała walkę z chorobą nowotworową.
16. edycja objazdowego cyklu gościć będzie wiele nowych projektów, w tym Zalewski X T.Love. Podczas 144 koncertów zagrają m in. Artur Rojek, Nosowska/Król, Kacperczyk oraz Mrozu.
Kazik Staszewski dołączy do Katarzyny Nosowskiej i Piotra Roguckiego na koncertach, podczas których wspólnie zabiorą publiczność do muzycznego świata, gdzie to widzowie będą decydować o ich przebiegu.
Lady Gaga po sukcesach w filmie i na gali Grammy, wydała przebojowy, popowy album „Mayhem”. 3 maja da niebiletowany koncert na Copacabanie w Rio de Janeiro dla milionów fanów.
Kompozytor Zbigniew Preisner skrytykował prezydenta USA Donalda Trumpa za stosunek do Ukrainy. Przypomniał udział Ameryki w konferencjach w Jałcie i Teheranie, które zdecydowały o tym, że po 1945 roku m.in. Polska znalazła się w radzieckiej strefie wpływów, a także odwołał koncert w Chicago.
Potencjał energetyki wiatrowej na Pomorzu Zachodnim to główny temat zbliżającego się Forum Ekologicznego, które odbędzie się pierwszego dnia wiosny (21.03.2025 r.) w Szczecinie.
Zarządzający spuścizną po zamordowanym raperze Notoriousie B.I.G. są bliscy zawarcia umowy z Primary Wave o sprzedaży części katalogu nagrań i praw wizerunkowych nawet za 150 mln dolarów.
Jazda na motocyklu to z całą pewnością wielka przyjemność, o czym zaświadczy każdy, kto chociaż raz miał okazję – legalnie, podkreślmy – poprowadzić maszynę na dwóch kołach.
Węgierska niskokosztowa linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dodanie dziewięciu nowych tras i powiększenie liczby samolotów na polskich lotniskach o jeden.
Celine Dion ostrzega fanów przed krążącymi w Internecie nagraniami wygenerowanymi przez sztuczną inteligencję. Pracownicy artystki zastrzegają, że utwory powstały bez jej ingerencji. Jacy twórcy w przeszłości wypowiadali się w podobnym tonie?
16. edycja objazdowego cyklu gościć będzie wiele nowych projektów, w tym Zalewski X T.Love. Podczas 144 koncertów zagrają m in. Artur Rojek, Nosowska/Król, Kacperczyk oraz Mrozu.
„Ponadczasowo” - to kolejny utwór w wykonaniu legend polskiego hip-hopu sygnowany The Legend Festiwal.
Od 1 kwietnia paszport nie wystarczy, by wjechać do Wielkiej Brytanii. Poza tym dokumentem obywatele krajów unijnych będą musieli posiadać zezwolenie na podróż (ETA). Ubiegać się o nie można już teraz. Ma uchronić kraj przed przyjazdem osób niepożądanych.
Wojciech Szczęsny i Alisson zachwycili tydzień temu piłkarską Europę. Dzięki nim Barcelona i Liverpool przybliżyły się do ćwierćfinału. Czas na rewanże.
Europejczycy udający się do Wielkiej Brytanii będą musieli od 2 kwietnia nie tylko posiadać elektroniczne zezwolenie na wjazd ETA, ważne przez 2 lata, ale także zapłacić 10 funtów. Rząd nie wyklucza podwyżki tej opłaty do 16 funtów. System ma uszczelnić granice przed przestępcami.
Lady Gaga po sukcesach w filmie i na gali Grammy, wydała przebojowy, popowy album „Mayhem”. 3 maja da niebiletowany koncert na Copacabanie w Rio de Janeiro dla milionów fanów.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas