CDZ pomaga frankowiczom wygrywać w sądach

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto reprezentuje w sądzie wielu klientów, którzy zawarli niekorzystne umowy z bankami, w tym m.in. pomaga klientom w sporach dotyczących kredytów indeksowanych lub denominowanych do waluty obcej (CHF, EUR, GBP), potocznie zwanych kredytami frankowymi.

Aktualizacja: 10.04.2019 14:16 Publikacja: 10.04.2019 12:46

CDZ pomaga frankowiczom wygrywać w sądach

Foto: 123RF

Nowy portal informacyjno-edukacyjny

„Kredyty denominowane i indeksowane do waluty obcej są obecnie przedmiotem wielu sporów sądowych, nie tylko w skali Polski, ale także Europy, a ich liczba lawinowo rośnie (zgodnie ze statystykami Ministerstwa Sprawiedliwości, w 2018 roku wpłynęło ponad 7.000 nowych takich spraw). Kancelaria CDZ, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, stworzyła platformę internetową (Masz kredyt we frankach? – Pomożemy!), która jest portalem edukacyjno-informacyjnym. Kredytobiorca w jednym miejscu znajdzie informacje na temat przepisów prawa, ale i zagadnień praktycznych dotyczących tzw. kredytów frankowych. Dowie się m.in. jak należy przygotować się do sporu sądowego, jak go wygrać, ile wynoszą koszty sądowe oraz dlaczego CDZ jest skutecznym doradcą w tym zakresie. Przygotowując się do każdego z procesów, CDZ na stałe współpracuje z ekspertami z dziedziny ekonomii, którzy wspierają nas w wyliczeniach poprzedzających złożenie pozwu" – powiedział Krzysztof Żyto, wspólnik kierujący praktyką sporów sądowych w CDZ.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Subskrybuj
gazeta
Prawo karne
Morderstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obrońca podejrzanego: nie przyznał się
Ubezpieczenia i odszkodowania
Rekordowe odszkodowanie dla pacjenta. Miał operację kolana, wypisano go bez nogi
Prawo dla Ciebie
Jest decyzja SN ws. wytycznych PKW. Czy wstrząśnie wyborami?
Prawo karne
Mieszkanie Nawrockiego. Nieprawdziwe oświadczenia w akcie notarialnym – co na to prawo karne?
Matura i egzamin ósmoklasisty
Matura i egzamin ósmoklasisty 2025 z "Rzeczpospolitą" i WSiP
Materiał Promocyjny
Między elastycznością a bezpieczeństwem