Reklama
Rozwiń
Reklama

Lidl sprzedaje swoje maski. Tanie i wielokrotnego użytku

W ramach współpracy z firmą Adrian Fabryka Rajstop od czwartku w sklepach sieci pojawią się maseczki wielorazowego użytku.

Aktualizacja: 22.04.2020 12:23 Publikacja: 22.04.2020 11:18

Lidl sprzedaje swoje maski. Tanie i wielokrotnego użytku

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Maski mają cztery warstwy, nadają się do prania i wielokrotnego użytku, są także wygodne w użyciu. W sprzedaży dostępne będą od 30 kwietnia, cena jednej to 3,99 zł za sztukę.

Czytaj także:  Żabka będzie sprzedawać maseczki po kosztach 

Firma podaje, że maseczka ochronna jest czterowarstwowa, wykonana z dzianiny poliamidowej, która zapewnia swobodny przepływ powietrza. Nie uczula oraz jest delikatna w dotyku – idealna dla osób o wrażliwej skórze. Można ją prać, dzięki czemu nadaje się do wielokrotnego korzystania i została wyprodukowana w Polsce.

- Projektując maskę ochronną bardzo ważne było dla nas, aby produkt był wysokiej jakości oraz chronił górne drogi oddechowe użytkownika. Udało nam się to osiągnąć, używając materiału, który nie uczula oraz umożliwia swobodne oddychanie – mówi Małgorzata Rosołowska-Pomorska, właścicielka firmy Adrian.

- Współpraca z polskimi dostawcami jest dla nas priorytetem. W tym szczególnym okresie również zależy nam na tym, aby wspierać polskich producentów, dlatego jesteśmy dumni, że do naszych partnerów biznesowych dołączyła kolejna, polska firma – Adrian Fabryka Rajstop - mówi Aleksandra Robaszkiewicz, rzecznik Lidl Polska.

Reklama
Reklama
Handel
To będą najdroższe walentynki w historii. Ile wydadzą zakochani?
Handel
Tajemniczy miliarder. Kim jest właściciel sieci Dino?
Handel
Znów problemy z KSeF. Tym razem grożą nam puste półki sklepowe
Handel
Masowe blokady na Vinted. Dlaczego użytkownicy tracą dostęp do kont?
Materiał Promocyjny
Historyczne śródmieście Gdańska przyciąga klientów z całego kraju
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama