Druga kampania PSL: Kosiniak-Kamysz ze spotkaniami w sieci

Każdy ze sztabów szuka sposobu na odmrożenie starcia o Pałac Prezydencki. Władysław Kosiniak-Kamysz stawia na spotkania w całej Polsce – ale przez internet.

Aktualizacja: 22.05.2020 06:25 Publikacja: 21.05.2020 19:17

Druga kampania PSL: Kosiniak-Kamysz ze spotkaniami w sieci

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

W piątek kandydat ludowców rozpocznie spotkania z mieszkańcami dziewięciu miast w całej Polsce w nowym trybie rozmów online. – Nie chcemy rezygnować ze spotkań otwartych, które są dziś ograniczone przez koronawirusa. Stawiamy na nowe technologie i spotkania online dedykowane konkretnym miejscowościom – podkreśla w rozmowie z nami Magdalena Sobkowiak, szefowa sztabu kandydata Koalicji Polskiej. Kosiniak-Kamysz będzie rozmawiał z mieszkańcami średnich miast, takich jak Płock, Zamość, Koszalin czy Tarnów. Ludowcy stawiają też na punktowanie urzędującego prezydenta w konkretnych tematach. W tym tygodniu Kosiniak-Kamysz kilka godzin po konferencji prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego o tym, jak dobrze działają tarcze, odwiedził właścicielkę jednego z warszawskich bistr, gdzie pomoc rządowa nie dotarła. W czwartek, po słowach prezydenta o odszkodowaniach suszowych, lider PSL spotkał się z rolnikiem, który nadal nie dostał odszkodowania za ubiegły rok.

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Materiał Promocyjny
Garden Point – Twój klucz do wymarzonego ogrodu
Wydarzenia
Czy Unia Europejska jest gotowa na prezydenturę Trumpa?
Wydarzenia
Bezczeszczono zwłoki w lasach katyńskich
Materiał Promocyjny
GoWork.pl - praca to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania!
Materiał Promocyjny
Sześćdziesiąt lat silników zaburtowych Suzuki
Wydarzenia
100 sztafet w Biegu po Nowe Życie ponownie dla donacji i transplantacji! 25. edycja pod patronatem honorowym Ministra Zdrowia Izabeli Leszczyny.