Melania Trump o mężu: Potrzebujemy jego przywództwa

- W moim mężu macie prezydenta, który nie przestanie walczyć za was i za wasze rodziny - mówiła Pierwsza Dama USA, Melania Trump, w czasie Krajowej Konwencji Partii Republikańskiej, w czasie której Donald Trump otrzymał formalnie nominację na kandydata tej partii na prezydenta.

Aktualizacja: 26.08.2020 06:57 Publikacja: 26.08.2020 05:48

Melania Trump o mężu: Potrzebujemy jego przywództwa

Foto: AFP

arb

- Widzę jak ciężko pracuje każdego dnia i nocy, pomimo bezprecedensowych ataków mediów i opozycji, nie poddaje się. W rzeczywistości jeśli mówicie mu, że czegoś nie da się zrobić, pracuje jeszcze ciężej - mówiła rzadko występująca publicznie Melania Trump.

- Jest tym, co jest najlepsze dla naszego kraju. Wiemy, ze Donald Trump nie ukrywa tego co myśli o różnych rzeczach. Całkowita szczerość jest tym, na co my, obywatele, zasługujemy od naszego prezydenta. Niezależnie od tego czy lubisz go, czy nie, zawsze wiesz co myśli - podkreśliła Pierwsza Dama.

99 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1089
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1087
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1086
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1085
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1084