Aktualizacja: 12.03.2021 05:59 Publikacja: 11.03.2021 17:54
Luz del Carmen Ibánez Carranza, Piotr Hofmański, Antoine Kesia-Mbe Mindua
Foto: ICC
Prof. Hofmański przed nominacją do MTK był sędzią Izby Karnej Sądu Najwyższego, pełnił też funkcję rzecznika prasowego tego sądu.
Pierwszym wiceprezesem została sędzia Luz del Carmen Ibánez Carranza, a sędzia Antoine Kesia-Mbe Mindua drugim wiceprezesem. Ze względu na ograniczenia COVID-19 wybory odbyły się zdalnie.
Mój klient nie przyznał się do zarzucanych mu czynów; złożył oświadczenie dotyczące swojej kondycji zdrowotnej –...
Rzecznik Praw Pacjenta wypłaci pacjentowi najwyższą możliwą do przyznania sumę świadczenia kompensacyjnego z Fun...
Sąd Najwyższy uznał w środę częściowo skargi Karola Nawrockiego i Marka Jakubiaka, którzy zakwestionowali niektó...
Czy złożenie w akcie notarialnym nieprawdziwego oświadczenia stanowi przestępstwo? Sprawę, na kanwie historii z...
Wiemy, że maturzyści i ósmoklasiści często pragną sprawdzić swoje odpowiedzi zaraz po zakończeniu egzaminu. Dzię...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas