Będzie nowy prezes największego sądu w Polsce?

Nowym prezesem warszawskiego Sądu Okręgowego zostać ma dotychczasowa prezeska Sądu Rejonowego Warszawa Śródmieście Joanna Przanowska-Tomaszek - podaje portal Onet.pl.

Publikacja: 06.07.2022 07:58

Sąd Okręgowy w Warszawie

Sąd Okręgowy w Warszawie

Foto: Fotorzepa / Marta Bogacz

mat

Według informacji Onetu były prezes stołecznego SO Piotr Schab ma zostać prezesem warszawskiego Sądu Apelacyjnego.

Sędzia Przanowska-Tomaszek już pożegnała się z sędziami i pracownikami stołecznego SR, informując jednocześnie, że odchodzi z sądu w związku z powołaniem jej na funkcję prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie.

79 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Sądy i trybunały
Prawnicy surowo o projektach w sprawie neosędziów. „Mogą sparaliżować sądy”
Materiał Promocyjny
Przed wyjazdem na upragniony wypoczynek
Nieruchomości
Nowy obowiązek działkowców. Nadchodzą zmiany na ROD
Praca, Emerytury i renty
Nowe terminy wypłat emerytur w lutym 2025. Zmiany w harmonogramie
Praca, Emerytury i renty
Zbliża się wypłata 13. emerytury. Ile wyniesie w 2025 roku?
Prawo w Polsce
Kto może wejść do twojego domu? I czy musi mieć nakaz?