Być córką legend kina

Przez całe życie słyszałam, że wyglądam jak mój ojciec. Dlatego zaintrygowało mnie, że mogę to podobieństwo wykorzystać na ekranie - mówi Chiara Mastroianni, aktorka.

Publikacja: 02.08.2024 10:00

Chiara Mastroianni ucharakteryzowana na swojego ojca w filmie „Marcello Mio”, którego polska premier

Chiara Mastroianni ucharakteryzowana na swojego ojca w filmie „Marcello Mio”, którego polska premiera odbyła się na festiwalu podczas BNP Paribas Dwa Brzegi

Foto: galapagos

Plus Minus: Podobno buntuje się pani, gdy dziennikarze wciąż pytają panią – aktorkę o dużym dorobku, dojrzałą kobietę, matkę – o rodziców.

To prawda, ale teraz po filmie „Marcello Mio” jest to naturalne. Bardzo świadomie zdecydowałam się zagrać w tym filmie.

Pozostało jeszcze 98% artykułu

Tylko 99 zł za rok czytania.

Tylko teraz! RP.PL i NEXTO.PL razem w pakiecie!
Co zyskasz kupując subskrypcję? - możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Plus Minus
Artysta wśród kwitnących żonkili
Plus Minus
Dziady pisane krwią
Plus Minus
„Dla dobra dziecka. Szwedzki socjal i polscy rodzice”: Skandynawskie historie rodzinne
Plus Minus
„PGA Tour 2K25”: Trafić do dołka, nie wychodząc z domu
Plus Minus
„Niespokojne pokolenie”: Dzieciństwo z telefonem