Eiffage Immobilier wchodzi do Poznania

Swoje pierwsze osiedle w Poznaniu firma wybuduje na styku Jeżyc i Grunwaldu. Deweloper zapowiada kolejne inwestycje w stolicy Wielkopolski.

Publikacja: 17.10.2022 18:18

Eiffage Immobilier wchodzi do Poznania

Foto: Mart. Prasowe

aig

Po deweloperskich debiutach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu Eiffage Immobilier Polska, część Grupy Eiffage Polska, rozpoczyna działalność w stolicy Wielkopolski. Do tej pory firma działała w tym mieście jako generalny wykonawca.

Na miejsce swojej pierwszej inwestycji mieszkaniowej w Poznaniu, Marcelińskiej 18, Eiffage Immobilier Polska wybrał działkę u zbiegu ul. Marcelińskiej i Polnej, na styku Grunwaldu i Jeżyc. Deweloper zaplanował tam dwa budynki ze 144 mieszkaniami i dwoma lokalami usługowymi. Powstaną też części wspólne – m.in. czytelnia i miejsce spotkań dla mieszkańców.

99zł za rok.
Bądź na bieżąco! Czytaj ile chcesz!

Kto zostanie nowym prezydentem? Kto zostanie nowym papieżem? Co się dzieje w USA? Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata!
Nieruchomości
Nowy biurowiec przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie
Nieruchomości
Wyprzedaż mieszkań komunalnych. Wykluczyć nadużycia
Nieruchomości
Rezydencja Zegrze po raz trzeci
Nieruchomości
Ghelamco pod presją, zwróć uwagę na ważne daty
Nieruchomości
W Białce Tatrzańskiej powstanie luksusowy aparthotel
Materiał Promocyjny
Lenovo i Motorola dalej rosną na polskim rynku