Będzie debata Hołownia-Biedroń?

Czy w najbliższych dniach dojdzie do debaty Roberta Biedronia z Szymonem Hołownią?

Publikacja: 05.05.2020 14:15

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

W klipie opublikowanym w mediach społecznościowych Robert Biedroń odpowiada na propozycję Hołowni i zapowiada, że jest do tego gotowy. "Słyszałem, że chcesz się spotkać na wspólnym live. Spotkajmy się zatem. Jestem gotów do tego by rozmawiać o Polsce, o prezydenturze, o Polsce równych szans dla wszystkich". Jak mówią nam sztabowcy Biedronia, czekają na jednoznaczna deklaracje ze strony sztabu Szymona Hołowni.

Pewna jest za to inna debata. W środę 6 maja wieczorem TVP organizuje spotkanie z udziałem wszystkich kandydatów uczestniczących w wyborach, włącznie z prezydentem Andrzejem Dudą.

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Materiał Promocyjny
Garden Point – Twój klucz do wymarzonego ogrodu
Wydarzenia
Czy Unia Europejska jest gotowa na prezydenturę Trumpa?
Wydarzenia
Bezczeszczono zwłoki w lasach katyńskich
Materiał Promocyjny
GoWork.pl - praca to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania!
Materiał Promocyjny
O przyszłości klimatu z ekspertami i biznesem. Przed nami Forum Ekologiczne
Wydarzenia
100 sztafet w Biegu po Nowe Życie ponownie dla donacji i transplantacji! 25. edycja pod patronatem honorowym Ministra Zdrowia Izabeli Leszczyny.
Materiał Promocyjny
Sezon motocyklowy wkrótce się rozpocznie, a Suzuki rusza z 19. edycją szkoleń