Wspólny projekt Kancelarii Nowakowski i Wspólnicy oraz Kancelarii Prawnej Agnieszka Raczyńska

Kancelaria Nowakowski i Wspólnicy informuje o wspólnym przedsięwzięciu z Kancelarią Prawną Agnieszka Raczyńska polegającym na uruchomieniu usługi Doradztwo Compliance.

Publikacja: 28.03.2018 19:46

Wspólny projekt Kancelarii Nowakowski i Wspólnicy oraz Kancelarii Prawnej Agnieszka Raczyńska

Foto: Adobe Stock

W ramach Doradztwa Compliance kancelarie przygotowują przedsiębiorstwa do wdrożenia systemu zarządzania compliance. System ten można określić jako ogół reguł, norm i polityk przyjętych przez przedsiębiorstwo, mających na celu zapewnienie przestrzegania zasad etycznych i przepisów prawnych, a tym samym zminimalizowanie ryzyka braku zgodności.

Ryzyko braku zgodności staje się coraz bardziej realnym zagrożeniem. Intensywnie zmieniające się regulacje prawne powodują, iż każde przedsiębiorstwo narażone jest na potencjalne kolizje z prawem. Dlatego też coraz istotniejszą rolę w funkcjonowaniu przedsiębiorstw odgrywa compliance.

Czytaj więcej, wiedz więcej!
Rok dostępu za 99 zł.

Tylko teraz! RP.PL i NEXTO.PL razem w pakiecie!
Co zyskasz kupując subskrypcję?
- możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Sądy i trybunały
Adam Bodnar ogłosił, co dalej z neosędziami. Reforma już w październiku?
Prawo dla Ciebie
Oświadczenia pacjentów to nie wiedza medyczna. Sąd o leczeniu boreliozy
Prawo drogowe
Trybunał zdecydował w sprawie dożywotniego zakazu prowadzenia aut
Zawody prawnicze
Ranking firm doradztwa podatkowego: Wróciły dobre czasy. Oto najsilniejsi
Prawo rodzinne
Zmuszony do ojcostwa chce pozwać klinikę in vitro. Pierwsza sprawa w Polsce