Aktualizacja: 17.03.2020 14:56 Publikacja: 17.03.2020 14:43
Foto: AFP
Wielka Brytania nie podała natomiast informacji o liczby nowych zgonów. Dotychczas na Wyspach w wyniku Covid-19, choroby wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2, zmarło 71 osób.
Sky News przypomina, że według najnowszych szacunków, jeśli Wielkiej Brytanii nie uda się powstrzymać rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, na Wyspach może umrzeć na Covid-19 250 tys. osób.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wołodymyr Zełenski powołał nowych gubern...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W pierwszej połowie kwietnia na Ukrainę...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Od początku roku do ukraińskich jednoste...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 14 na 15 kwietnia Ukraińcy prze...
Polityka klimatyczna i rynek energii w Polsce: podstawy prawne, energetyka społeczna. praktyczny proces powołania i rejestracji spółdzielni energetycznych oraz podpisania umowy z OSD
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wiceszef MSZ Rosji Michaił Gałuzin oświa...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas