Siedem kolejnych ofiar koronawirusa w Polsce

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 134 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. Łącznie w ciągu ostatniej doby odnotowano 243 przypadków.

Aktualizacja: 02.04.2020 06:31 Publikacja: 01.04.2020 20:05

Siedem kolejnych ofiar koronawirusa w Polsce

Foto: AFP

W wieczornym komunikacie Ministerstwa Zdrowia poinformowano o 134 nowych zakażeniach. Łącznie w środę badania wykazały 243 nowe zachorowania

Nowe potwierdzone przypadki dotyczą: 68 osób z woj. mazowieckiego, 28 osób z woj. dolnośląskiego, 11 osób z woj. wielkopolskiego, 8 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. podlaskiego, 2 osób z woj. opolskiego, 2 osób z woj. warmińsko-mazurskiego i 1 osoby z woj. lubelskiego.

79 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1078
Materiał Promocyjny
Przed wyjazdem na upragniony wypoczynek
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1077
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1076
Świat
Trump wycofuje USA z Rady Praw Człowieka. Koniec pomocy dla palestyńskich uchodźców
Świat
Thorsten Klute: Niemcy przed wyborami. Czy SPD ma jeszcze szansę?