Decyzję podjęła Chorwacja, kierująca pracami Wspólnoty. Ministrowie będą rozmawiali o sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
Aktualizacja: 12.03.2020 07:42 Publikacja: 12.03.2020 07:42
Foto: AFP
Decyzję podjęła Chorwacja, kierująca pracami Wspólnoty. Ministrowie będą rozmawiali o sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: rp.pl
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Donald Trump wyraził przekonanie, że jes...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W środę Ukraina przekazała USA odpowiedź...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. USA negocjują z Turcją rezygnację korzys...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Japonia, w czasie spotkania ministrów fi...
Ponad 3500 miejsc pracy, pięć zakładów produkcyjnych i centrum usług wspólnych w Warszawie, 235 mln zł inwestycji w latach 2022–2023 i 16,6 mln zł CIT zapłaconego w 2024 r. Tak wygląda twardy bilans obecności Veluxu w Polsce – mówi Przemysław Pokorski, dyrektor zarządzający Velux Polska.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 7 na 8 grudnia działanie wstrzy...
W świecie, w którym coraz częściej liczy się wygoda, szybkość i realne korzyści z codziennych wyborów, programy lojalnościowe zyskują na znaczeniu.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas