Mateusz Morawiecki: 19 mln zaszczepionych. Dużo, ale wciąż za mało

- Wiemy jak kapryśna jest natura koronawirusa. Nauczyliśmy się pełnej pokory, IV fala już nadchodzi, ale różni się od poprzednich tym, że teraz mamy tarcze ochronną w postaci szczepionek - powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Aktualizacja: 25.08.2021 10:46 Publikacja: 25.08.2021 09:34

Mateusz Morawiecki: 19 mln zaszczepionych. Dużo, ale wciąż za mało

Foto: Twitter/Kancelaria Premiera

Premier Mateusz Morawiecki pojawił się na konferencji prasowej w składnicy Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych w Komorowie. Przed rozpoczęciem roku szkolnego do polskich szkół i przedszkoli zostaną wysłane transporty środków dezynfekcyjnych, masek, środków ochrony.

- Chcemy, żeby szkoła wyglądała tak jak 1,5 roku temu. Ta IV fala różni się od poprzednich przede wszystkim tym, że mamy już szczepienia. Wykorzystajmy tę tarczę, również po to, aby dzieci, które wracają z wakacji również były bezpieczne - powiedział premier.

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1114
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1113
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1112
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1111
Materiał Promocyjny
O przyszłości klimatu z ekspertami i biznesem. Przed nami Forum Ekologiczne
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1110
Materiał Promocyjny
Sezon motocyklowy wkrótce się rozpocznie, a Suzuki rusza z 19. edycją szkoleń