Aktualizacja: 23.07.2020 18:13 Publikacja: 23.07.2020 18:03
Foto: Pixabay
W ramach odbytej służby rekruci przejdą siedmiomiesięczne szkolenie. W ciągu sześciu kolejnych lat zostaną przeprowadzone dodatkowe, krótsze ćwiczenia.
W ramach ogłoszonego programu uczestnicy będą szkoleni w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w sytuacjach nadzwyczajnych, takich jak np. zwalczenia pandemii koronawirusa. Do programu mogą zgłosić się kobiety i mężczyźni, którzy ukończyli 17 lat.
Grupa ekspertów z Korei Południowej proponuje podniesienie do 2035 roku wieku, po przekroczeniu którego obywatel...
W strachu przed ukraińskimi dronami rosyjskie władze wyłączają mobilny internet, odcinając mieszkańców Moskwy od...
Większość ofiar, których ciała wydobyto z masowej mogiły w Puźnikach (zachodnia Ukraina) stanowiły kobiety i dzi...
Jeszcze niedawno miliony Ukraińców opowiadały się za tym, by język rosyjski był drugim językiem państwowym nad D...
W wieku 116 lat zmarła brazylijska zakonnica Inah Canabarro Lucas, będąca najstarszą osobą na świecie - podaje CNN.
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas