Chciał pozbyć się węży, puścił z dymem cały dom

Właściciel domu w stanie Maryland, chcąc wykurzyć węże, doszczętnie go spalił - podają strażacy z hrabstwa Montgomery.

Publikacja: 04.12.2021 22:39

Chciał pozbyć się węży, puścił z dymem cały dom

Foto: Twitter/Montgomery County Fire Rescue Service

mz

Właściciel domu w Poolesville, mieście położonym około 40 kilometrów od Waszyngtonu, próbował użyć dymu do usunięcia węży z domu. Podczas całej procedury podpalił budynek, powodując szkody w wysokości około 1 miliona dolarów.

Pożar wybuchł około godziny 22:00 23 listopada, poinformowali urzędnicy. Pete Piringer, rzecznik powiatowej straży pożarnej, napisał na Twitterze, że 75 strażaków zostało wezwanych do ugaszenia pożaru, który zaczął się w piwnicy.

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Społeczeństwo
Po 400 latach duńska poczta przestanie dostarczać listy
Społeczeństwo
Grecja: Setki tysięcy osób wyszły na ulice miast. Kraj stanął
Społeczeństwo
Dekada bez Borysa Niemcowa. Przeciwników Putina mordowano, innych zmuszano do emigracji
Społeczeństwo
Japonia: Liczba urodzeń najmniejsza od ponad 100 lat. Rekordowo dużo zgonów
Materiał Promocyjny
Sześćdziesiąt lat silników zaburtowych Suzuki
Społeczeństwo
Korea Południowa: Pierwsza taka sytuacja od dziewięciu lat. Chodzi o noworodki