Czytaj więcej
24 lutego Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wołodymyr Zełenski przekonuje, że i...
- Uważam, że wraz z kontynuacją specjalnej operacji wojskowej coraz pilniejsze staje się przeprowadzenie desatanizacji Ukrainy, czy też, jak trafnie określił to szef Republiki Czeczeńskiej Ramzan Kadyrow, jej 'całkowitej deszaitanizacji' - zaznaczył.
Zastępca sekretarza rosyjskiej Rady Bezpieczeństwa poinformował, że dokładna liczba sekt, która funkcjonuje na terenie Ukrainy nie jest znana, ale mowa o "setkach".
Pawłow wymienia m.in. "Kościół Szatana", który "rozlał się po całej Ukrainie". Dodaje, że religia ta została oficjalnie zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych.
Czytaj więcej
Przywódca Czeczenii Ramzan Kadyrow zamieścił w internecie nagranie, w którym zwrócił się do zmobi...