Aktualizacja: 06.08.2019 06:10 Publikacja: 05.08.2019 19:59
Foto: Fotorzepa, Jakub Ostałowski
Fogiel mówił, że w przypadku lotów Tuska, o których w 2011 roku pisał "Wprost", a rok później "Newsweek", "jeżeli podlegało to krytyce z punktu widzenia opinii publicznej, jak spotkaliśmy się teraz, to w porządku, ale nikt wówczas nie podważał uprawnień Prezesa Rady Ministrów do korzystania z transportu specjalnego i stąd mój apel do mediów o równe traktowanie wszystkich polityków".
Z rządu i Sejmu płyną sygnały o wprowadzeniu możliwości zbiórek podpisów pod projektami obywatelskimi przez inte...
Szybciej, prościej, bardziej dynamicznie – tego dziś oczekują klienci od branży leasingowej. Chodzi o błyskawiczne decyzje, minimalne formalności i pełną integrację usług finansowych.
Nie mamy szczęścia do ukraińskich ambasadorów, Wasyl Bodnar zachowuje się w sposób impertynencki - ocenił były p...
Popierany przez PiS kandydat na prezydenta, prezes IPN Karol Nawrocki ocenił, odnosząc się do prezydenta Warszaw...
Pierwsze odmowy azylu na białoruskiej granicy. Zawrócono pięciu obywateli państw Afryki, a dwie kobiety w ciąży...
Transformacja energetyczna. Inwestowanie i operowanie infrastrukturą energetyczną. Strategiczne, ekonomiczne, technologiczne i środowiskowe aspekty transformacji energetycznej w wymiarze lokalnym
– My na pewno nie będziemy przyjmowali żadnych uchodźców. Żadnych uchodźców, ani ze wschodu, ani z zachodu – mów...
W salonach dealerskich sieci Suzuki w całej Polsce ruszyły pokazy premierowych motocykli Suzuki DR-Z4S i DR-Z4SM. Nowe maszyny będzie można zobaczyć w miastach praktycznie w całej Polsce.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas