Polacy podbili Londyn

Na prestiżowej konferencji Finnovate jedną z głównych nagród zdobył serwis Valuto, założony przez twórców Internetowykantor.pl i Walutomat.pl.

Aktualizacja: 11.02.2016 14:47 Publikacja: 11.02.2016 10:22

Polacy podbili Londyn

Foto: Fotorzepa, Marek Obremski

Valuto działa od kilku miesięcy w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferuje konto multiwalutowe, do obsługi zarówno klientów indywidualnych jak i firm.

Serwis zdobył właśnie uznanie podczas zakończonej we wtorek wieczorem konferencji Finnovate, jednej z czterech najbardziej prestiżowych jeśli chodzi o technologie na rynku finansowym. Valuto zostało wyróżnione nagrodą Best of Show z uzasadnieniem iż swoją innowacyjnością ma szansę pobić rynek światowy.

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Biznes
Kto straci, a kto zyska na amerykańskich cłach? Banki obawiają się darmowych kredytów
Biznes
PGZ otwiera biuro w Brukseli i chce więcej eksportować
Biznes
Czy zachodni biznes wróci do Rosji? Wyniki badania są jednoznaczne
Biznes
Czy Europa wyśle wojsko na Ukrainę?
Materiał Promocyjny
Konieczność transformacji energetycznej i rola samorządów
Biznes
Polskie małe i średnie firmy liczą na wsparcie banków
Materiał Promocyjny
Sezon motocyklowy wkrótce się rozpocznie, a Suzuki rusza z 19. edycją szkoleń