Adwokat w trendy abonamencie

Trzeba wytworzyć przekonanie, że korzystanie z pomocy adwokata jest trendy. I pomyśleć o niedrogim abonamencie. To da komfort przebywania pod stałą opieką prawną – proponuje Łukasz Wydra.

Aktualizacja: 08.10.2016 14:43 Publikacja: 08.10.2016 13:53

Adwokat w trendy abonamencie

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Adwokatura jako wolny zawód ma bezsprzecznie swoje miejsce w systemie organów ochrony prawa. Znakiem czasu jest to, iż wszelka aktywność adwokatury, jak również jej krytykowanie trafiają do opinii publicznej i są przedmiotem gorącej dyskusji. Debata toczy się także na forum wewnętrznym, ponieważ permanentnie stawiane są diagnozy sposobu postrzegania adwokatury. Dyskusja o tym, jak widzą adwokaturę osoby trzecie i jak widzą swój samorząd sami adwokaci, skłania do pogłębionej refleksji. Nie tylko o przyczynach takiego stanu rzeczy, ale przede wszystkim o zasadniczych rozwiązaniach. Dobrą ku temu okazją są adwokackie wydarzenia w założeniu poświęcone wizerunkowi adwokatury – zarówno te we Wrocławiu, jak i w Łodzi.

Pozostało jeszcze 94% artykułu

79 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Opinie Prawne
Piotr Szymaniak: PKW, czyli prawo kreatywnie wykładane
Materiał Promocyjny
Koszty leczenia w przypadku urazów na stoku potrafią poważnie zaskoczyć
Opinie Prawne
Piotr Szymaniak: Lex Obajtek już nie śmierdzi
Opinie Prawne
Prof. Michał Romanowski: Rząd kapituluje w sprawie neosędziów
Opinie Prawne
Jan Skoumal: Neosędziowskie Termopile
Opinie Prawne
Ewa Szadkowska: Czy neosędziowie zawładną kampanią prezydencką?