Wrocławski bank ziemi Murapolu coraz większy

Grupa Murapol zawarła przedwstępną umowę na zakup gruntu o powierzchni 0,45 ha przy ul. Buforowej na wrocławskich Wojszycach. Wartość: 6,5 mln zł netto.

Aktualizacja: 31.12.2018 17:35 Publikacja: 31.12.2018 17:24

Wrocławski bank ziemi Murapolu coraz większy

Foto: 123rtf

Teren przy Buforowej deweloper zamierza przyłączyć do jednej z bezpośrednio sąsiadujących działek, na której już przygotowuje inwestycję mieszkaniową. - Pozwoli to nam zwiększyć dotychczas zakładany PUM (powierzchnia użytkowa mieszkań - red.) o ok. 6 tys. mkw. - mówią przedstawiciele dewelopera. Na działce może stanąć ok. 120 mieszkań.

- Rozwijanie naszej działalności w rejonie ulicy Buforowej nie jest przypadkowe. Zrealizowaliśmy w tej lokalizacji dwie nasze największe wrocławskie inwestycje - Małą Toskanię i Nową Toskanię, które cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów - mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapolu. - W pobliżu mamy inwestycję Murapol Apartamenty Klasztorna, która została w całości skomercjalizowana. Widząc duże zapotrzebowanie na nowe mieszkania w tej części miasta, sukcesywnie przygotowujemy kolejne inwestycje - dodaje prezes.

Czytaj więcej, wiedz więcej!
Rok dostępu za 99 zł.

Tylko teraz! RP.PL i NEXTO.PL razem w pakiecie!
Co zyskasz kupując subskrypcję?
- możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Nieruchomości
Wielka płyta w nowej odsłonie
Nieruchomości
Nowe inteligentne osiedla
Nieruchomości
Holcim: stworzyliśmy kompletny system do termomodernizacji budynków
Nieruchomości
Warszawa: Tam, gdzie mieszkali radzieccy dyplomaci, powstaną mieszkania komunalne
Nieruchomości
All.inn. W Gdańsku rosną nowe pokoje dla studentów