Wyprawa na Antarktydę ma udowodnić, że Ziemia jest płaska

Na całym świecie nie brakuje osób, które są przekonane, że Ziemia jest płaska. Dołączył do nich znany autor filmów na YouTube Logan Paul. Amerykanin jest zainteresowany wzięciem udziału w wyprawie na Antarktydę, która ma udowodnić tę teorię.

Aktualizacja: 20.03.2019 14:40 Publikacja: 20.03.2019 11:39

Wyprawa na Antarktydę ma udowodnić, że Ziemia jest płaska

Foto: Pixabay

Logan Paul zapowiedział, że wyemituje dziś dokument na temat płaskiej Ziemi. Zapowiedź filmu zebrała w sieci 1,5 mln odsłon. 

Autor uczestniczył w Międzynarodowej Konferencji Płaskiej Ziemi 2018, która została zorganizowana w listopadzie w Denver. 

99 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Kosmos
Niezwykłe zjawisko na niebie już 28 lutego. Następne takie dopiero za 136 lat
Kosmos
SpaceX ostrzega: Nie należy dotykać szczątków rakiety kosmicznej
Kosmos
Kolejny tajemniczy obiekt znaleziony na terytorium Polski. „Zbiornik Falcona 9”
Kosmos
Jak duże jest zagrożenie, że asteroida 2024 YR4 uderzy w Ziemię?
Kosmos
Tajemniczy obiekt spadł na terytorium Polski. Ma związek z rozbłyskami na niebie?