Niespokojna noc w Rosji. Zmasowany atak dronów na Moskwę. Lotniska zawiesiły działanie (WIDEO)

W nocy nad obwodem moskiewskim strącono ok. 20 dronów - wynika z komunikatów przekazywanych przez mera Moskwy, Siergieja Sobianina i ministerstwo obrony Rosji. W Ramenskoje, mieście w obwodzie moskiewskim, w wyniku ataku zginęła 46-letnia kobieta.

Aktualizacja: 10.09.2024 12:51 Publikacja: 10.09.2024 05:24

Blok mieszkalny w Ramenskoje, w którym wybuchł pożar po ataku drona

Blok mieszkalny w Ramenskoje, w którym wybuchł pożar po ataku drona

Foto: SHOT, Telegram

arb

O śmierci kobiety poinformował gubernator obwodu moskiewskiego, Andriej Worobiow. Worobiow początkowo pisał o śmierci 9-letniego dziecka, ale nad ranem przyznał, że informacja ta nie została potwierdzona. „W czasie nocnego ataku dronów budynki mieszkalne w Ramenskoje zostały uszkodzone” - napisał Worobiow, który poinformował o pożarze na 11 i 12 piętrze bloku mieszkalnego w tym mieście.

Nocny atak dronów na Rosję: Podmoskiewskie lotniska zawiesiły działanie

Pozostało jeszcze 85% artykułu

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Konflikty zbrojne
Świat muzułmanski odrzuca plany Trumpa wobec Strefy Gazy. "Czystka etniczna"
Konflikty zbrojne
Donald Trump rozważa wycofanie wojsk USA z Niemiec. Możliwy nowy kierunek
Konflikty zbrojne
Bloomberg: Władimir Putin zgodzi się na wstrzymanie ognia na Ukrainie, ale jego warunki będą twarde
Konflikty zbrojne
Przemówienie Donalda Trumpa. „Wierzę Putinowi. Łatwiej rozmawia mi się z nim, niż z Ukraińcami”
Materiał Promocyjny
Sześćdziesiąt lat silników zaburtowych Suzuki
Konflikty zbrojne
Ukraińscy dowódcy przed trudną decyzją. Mogą być zmuszeni do wycofania się z obwodu kurskiego w Rosji