Michał Kolanko: Tusk reaktywację zaczyna od wiary

Powrót Donalda Tuska do polskiej polityki zaczyna się od fundamentów. Widać było to w przemówieniu w trakcie Rady Krajowej PO.

Aktualizacja: 03.07.2021 14:37 Publikacja: 03.07.2021 14:33

Michał Kolanko: Tusk reaktywację zaczyna od wiary

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Były premier i p.o. Przewodniczący Platformy zaczyna od motywowania swoich partyjnych kolegów, koleżanek i ścisłego rdzenia zwolenników partii. Trudno się dziwić. Bo przed jego powrotem partia niebezpiecznie dla niej samej zbliżała się do punktu, w którym wszyscy powoli zaczynali tracić wiarę w to, że uda się pokonać PiS, albo chociaż wrócić na tron lidera partii opozycyjnej. I pod tym względem na pewno udało mu się wlać w PO optymizm co do przyszłości. Kolejne kroki będą jednak trudniejsze.

Pozostało jeszcze 88% artykułu

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Komentarze
Bogusław Chrabota: Krwawy rewanż w Syrii
Komentarze
Jędrzej Bielecki: Bomba atomowa. Skoro Niemcy, to i Polska
Komentarze
Artur Bartkiewicz: Czy przyszłego premiera wybierze Polsce Konfederacja?
Komentarze
Rusłan Szoszyn: Jaką cenę zapłacimy za reset USA z Rosją? Władimir Putin gra nie tylko o Ukrainę
Materiał Promocyjny
Sześćdziesiąt lat silników zaburtowych Suzuki
Komentarze
Michał Szułdrzyński: Mariusz Błaszczak wciąż igra z bezpieczeństwem Polski