GPW: Popyt idzie za ciosem

Znowu zielono na GPW. Czy paliwa do wzrostów starczy do końca dnia?

Publikacja: 06.10.2020 09:24

GPW: Popyt idzie za ciosem

Foto: Bloomberg

Otwarcie nowego tygodnia na warszawskiej giełdzie wypadł naprawdę okazale. WIG20 zyskał ponad 2 proc., co zresztą wpisywało się w globalne nastroje. Wydaje się, że głównym motorem wzrostów znowu był Donald Trump, który wyszedł ze szpitala po koronawirusie. Czy to wystarczy aby podtrzymać wzrosty również dzisiaj?

Początek dnia daje ku temu realne podstawy. Od startu przeważa u nas kolor zielony. WIG20 w pierwszych minutach handlu zyskiwał około 0,8 proc. Taki start na pewno jest imponujący, chociaż oczywiście żyjemy w takich czasach, gdzie czujność trzeba zachować do końca. Czekamy więc na dalszy rozwój wydarzeń.

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Giełda
Warszawa obroniła się przed atakiem niedźwiedzi
Giełda
Za nami XVI edycja Kongresu Prawników Spółek Giełdowych SEG
Giełda
Będziemy walczyć o rynek kapitałowy aż do skutku
Giełda
WIG20 w kierunku szczytu
Materiał Promocyjny
Sześćdziesiąt lat silników zaburtowych Suzuki
Giełda
Europejscy debiutanci uciekają na inne giełdy