Być o krok przed innymi

W Krakowie otwarte zostało EMEAR Security Operations Center firmy Cisco. Ma ono zapewniać klientom szeroki zakres usług związanych z cyberbezpieczeństwem.

Publikacja: 21.04.2016 22:00

Nowo otwarte krakowskie EMEAR Security Operations Center firmy Cisco

Nowo otwarte krakowskie EMEAR Security Operations Center firmy Cisco

Foto: materiały prasowe

– Nasi przyjaciele, współpracownicy i klienci z całego świata zaufali, że w Krakowie można tworzyć najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. W naszym przypadku nie mówimy już o usługach średnio zaawansowanych, lecz o prawdziwym topie myśli informatycznej w zakresie globalnego security – mówił w trakcie uroczystego otwarcia EMEAR Security Operations Center w Krakowie dyrektor generalny firmy Cisco Poland Dariusz Fabiszewski.

Nowo powstała struktura ma dostarczać klientom szeroki zakres usług związanych z cyberbezpieczeństwem, od monitoringu i zarządzania po kompleksową ochronę przed zagrożeniami.

Pozostało jeszcze 89% artykułu

Tylko 99 zł za rok czytania.

Tylko teraz! RP.PL i NEXTO.PL razem w pakiecie!
Co zyskasz kupując subskrypcję? - możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Biznes
Ciemne chmury nad amerykańską zbrojeniówką. Wykorzystają to firmy z Europy?
Biznes
Liczne biznesy Dmitrija Miedwiediewa. Gigantyczna posiadłość ukryta nad Wołgą
Biznes
Zespół Brzoski będzie działał do końca maja. Po 100 dniach zakończy pracę
Biznes
Rozszerzona Odpowiedzialność Producenta: do KPRM trafiła ocena skutków regulacji
Biznes
Inpost przejmuje brytyjską spółkę. Meloni w Białym Domu oczarowuje Trumpa