Reklama
Rozwiń
Reklama

Sprawca wypadku na Bielanach nie trafi do aresztu

Sąd oddalił wniosek o areszt dla kierowcy, który w niedzielę spowodował śmiertelny wypadek na Bielanach - poinformowało TVN Warszawa.

Aktualizacja: 22.10.2019 14:44 Publikacja: 22.10.2019 14:25

Sprawca wypadku na Bielanach nie trafi do aresztu

Foto: Fotorzepa, Łukasz Solski

Prokuratura wnioskowała o trzymiesięczny areszt dla kierowcy - 31-letniego Krystiana O.

Sąd zdecydował natomiast o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego.

Jak informuje TVN Warszawa - prokuratura czeka na uzasadnienie sądu, a po jego otrzymaniu podejmie decyzje, co do ewentualnego złożenia zażalenia.

Do tragicznego wypadku doszło na ul. Sokratesa na warszawskich Bielanach. Samochód marki BMW potrącił mężczyznę, który w towarzystwie żony przechodził przez ulicę, pchając wózek z dzieckiem. Jak relacjonowali świadkowie, w ostatniej chwili mężczyzna zdołał pchnąć żonę i wózek z dzieckiem w stronę chodnika.

Mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, 33-letniego pieszego nie udało się uratować. Jego żona nie odniosła poważnych obrażeń. Trzyletnie dziecko w stanie ciężkim zostało przetransportowane do szpitala.

Reklama
Reklama

Świadek zdarzenia powiedział polsatnews.pl, że siła uderzenia była ogromna, a po potrąceniu samochód został obrócony i zatrzymał się po ok. 50 m.

Nieruchomości
To może być koniec odśnieżania chodników przez właścicieli posesji. Skarga do TK
Zawody prawnicze
Komornik przemówi ludzkim głosem. „Trzeciodłużnik” przestanie straszyć
Samorząd
W kominkach można palić, ale nie wszędzie i nie we wszystkich
Praca, Emerytury i renty
13. emerytura nie dla każdego. Ci seniorzy nie otrzymają świadczenia
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama